Skocz do zawartości

Pytania do Warszawiaków


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam trzy pytania do Warszawiaków. Mam jutro dostać się do Sądu Okregowego w Warszawie (Czerniakowska 100) na godz. 12:00

Jadę pociągiem, który ma być na Centralnym o godz. 10:59

http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/266676/293310/464978/143597/4095/?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=3&ident=dd.02700529.1316435525&

- czy bliżej jest wysiąść na Zachodnim, czy na Centralnym?

- ile może zabrac przejazd z dworca do sądu taksówką?

- czy możecie polecić (wraz z nr) do jakiejś normalnej sieci taksówkarskiej?

 

 

Z góry dziekuję za pomoc

 

ALEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11- nie powinno być problemu z korkami, więc luz. Najlepsza droga Alejami Niepodległości, bądź Marszałkowską do Trasy Łazienkowskiej w lewo, z niej zjazd na Wilanów w prawo i już jesteś na Czerniakowskiej. Sądy są tuż przy Bartyckiej. Zresztą projekt architektoniczny biura mojej kuzynki.... :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło południa to możesz wysiąść i na Centralnej, bo dużych korków być nie powinno. Z Centralnego jest sporo bliżej, choć w sumie z Zachodniego też jest niezły dojazd, bo właściwie Trasą Łazienkowską cały czas lecisz, a taksówki mogą korzystać z buspasów. (tylko jakbyś się zdecydował na Zachodni, to zamów taxi na Dworzec Autobusowy Wawa Zachodnia, a sam przejdź obskurnymi;) podziemiami z kolejowego na autobusowy, zaoszczędzisz mnóstwo czasu).

 

Z reguły jak potrzebuję taksówki to zamawiam Wawa Taxi: http://www.wawataxi.pl/

cena standard, auta ok, wyraźnie charakterystyczne czerwone "koguty" i nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby coś kombinowali.

 

Poza tym taksówkami z Centralnego chyba nie ma co straszyć, bo o ile nic się nie zmieniło, to na postojach mogą tam parkować tylko dwie wybrane przez PKP korporacje.

 

Myślę, że nie powinienieś jechać dłużej niż 20-30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...