Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Milek, wyrazy współczucia. Trzymam kciuki, abyś teraz nie uszkodził swojej hondy. :)

 

 

Znowu jakaś (dużo różnych epitetów) choroba rzuca mi się na mózg i gardło (dużo różnych wieloznacznych wyrazów, w różnych językach).

 

Chyba nas obrażają :wink:

 

Nas? Kto śmie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Witek, narazie i tak jezdzilem glownie Vectra :) zima, sol itp. - dlatego wole narazie opelka - tylko, ze sniegu brak

Pzdr.

 

Wkurzajace jest to, ze mam peknieta kosc w malym palcu a musieli zagipsowac cala reka za nadgarstek :roll:

Dopiero w takich chwilach czlowiek zaczyna doceniac, ze zdrowie jest w zyciu najwazniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym miał manię prześladowczą ale mam wrażenie, że próbowało jechać za mną dzisiaj do domu stare BMW z jakimś karkiem w środku. Zmieniał pasy wtedy kiedy ja, nie wyprzedził drugim pasem choć miał okazję. Jakiś taki cichociemny był... więc go zgubiłem :twisted:

Z drugiej stronie troche zbyt oczywiście jechał za mną...hmmm...sam nie wiem. Ale na pewno "nie teges".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym miał manię prześladowczą ale mam wrażenie, że próbowało jechać za mną dzisiaj do domu stare BMW z jakimś karkiem w środku. Zmieniał pasy wtedy kiedy ja, nie wyprzedził drugim pasem choć miał okazję. Jakiś taki cichociemny był... więc go zgubiłem :twisted:

Z drugiej stronie troche zbyt oczywiście jechał za mną...hmmm...sam nie wiem. Ale na pewno "nie teges".

 

CBA? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges to jest to, że paseczek dostałem w piątek za post napisany w poniedziałek. :evil:

Czyżby mody się posnęły :twisted:

 

Wiesz jak to jest ze sprawiedliwością - nie chodzi o to, by była szybka, ale żeby była świadomość tego, że jest nieunikniona :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges to jest to, że paseczek dostałem w piątek za post napisany w poniedziałek. :evil:

Czyżby mody się posnęły :twisted:

 

Wiesz jak to jest ze sprawiedliwością - nie chodzi o to, by była szybka, ale żeby była świadomość tego, że jest nieunikniona :twisted:.

 

Cztery dni jeść kawior i pobieżnie przeglądać forum?

:shock: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyrywanie zęba...najss

którego?

 

Lewa górna szóstka - W sumie ten ząb powinien być usunięty z 10 lat temu przed leczeniem ortodontycznym, no ale jako, że obracałem się w dentystycznym środowisku, to "szkoda było" i kilku lekarzy się z tym zębem bawiło, aż zagościła na nim korona i był spokój. Ale teraz z racji przeszczepu muszę pousuwać wszelkie możliwe źródła stanów zapalnych, gdyby nie to miałbym zęba dalej...No ale już "po" jestem" (pierwszy raz w życiu zęba usuwałem :mrgreen: ) NA RAZIE nie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy gorny rog i button "moja skrzynka"

 

O Chrystusie :twisted: :!: Nie można było tego wsadzić w pasek tam gdzie WYLOGUJ...SZUKAJ.

 

Dzięki Adam ja bym tego nie znalazł :oops: .

 

nie przejmuj się, nie jesteś pierwszą osobą, która nie mogła znaleźć tego magicznego "klika" :wink: :mrgreen: nie, nie.. ja wiedziałam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyrywanie zęba...najss

którego?

 

Lewa górna szóstka - W sumie ten ząb powinien być usunięty z 10 lat temu przed leczeniem ortodontycznym, no ale jako, że obracałem się w dentystycznym środowisku, to "szkoda było" i kilku lekarzy się z tym zębem bawiło, aż zagościła na nim korona i był spokój. Ale teraz z racji przeszczepu muszę pousuwać wszelkie możliwe źródła stanów zapalnych, gdyby nie to miałbym zęba dalej...No ale już "po" jestem" (pierwszy raz w życiu zęba usuwałem :mrgreen: ) NA RAZIE nie boli...

Jeśli nie wypłuczesz skrzepu i nie będziesz dziś palił :wink: , to powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...