Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

duży nieteges,to to, że auto mie sie popsuło :evil:

chyba będę musiał wsadzić go na nosze(AT) i zawieźć do pana doktora :cry:

(może Ktoś mógłby mi doradzić, gdzie najbliżej(miejsce pobytu chorego: Wwa, Chełmska-Czerniakowska)znajdę dobrego doktora do nie pracującej pompy paliwa?) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najbliżej(miejsce pobytu chorego: Wwa, Chełmska-Czerniakowska)znajdę dobrego doktora do nie pracującej pompy paliwa?) :roll:

Jest jeden "doktor", który pomieszkuje w baaaardzo bliskiej okolicy tego skrzyżowania. Proponuje zadzwonić do Janka Korneckiego lub Kiszki www.korneckiautosport.com - moze to jakas pierdoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosci PW nie dochodzą, a jak już to po jakiejś godzinie, dwóch.. :( :(

 

Mogą nie dojść nawet przez pół roku :wink:.

 

A dokładniej mówiąc dochodzą zawsze, natomiast forum pokazuje, że wiadomość jest "do wysłania" dopóki adresat jej nie przeczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej mówiąc dochodzą zawsze, natomiast forum pokazuje, że wiadomość jest "do wysłania" dopóki adresat jej nie przeczyta.

 

Too ja wiem, tyle że zdarzylo sie juz pare razy tak, ze znajomy mi odpisal a wiadomosc do dzisiaj nie doszla. Teraz chyba znowu sie powtarza.. czekam juz z 2h.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq trzeba się zacząć o zdrowie martwić :roll:

 

Zrobiłem se tamtego lata przegląd przy 30 Kkm. Tj. na trzydzieste urodziny :D. I to taki przegląd full-wypas-kawior: wszystkie badania, jakie tylko udało się wymyślić bez konkretnego skierowania (w tym ścieżkę, na której badali mi wydolność). I wyniki wyszły tip-top.

 

Na 35. urodziny zrobię se następne.

 

A na razie - chlup! :mrgreen:

 

 

czyli twoja turbina działa? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sobie będę musiał przegląd zrobić, bo wiadomo, że serwisowany to lepiej chodzi, choć wódka to najlepszy serwisant. :lol:

 

Ale najgorsze jest właśnie to że z wiekiem ten kac coraz mocniejszy

 

 

 

na szczęście stosuje jeszcze ziołolecznictwo :mrgreen:

 

Dawno nie odwiedzałem tego wątka a tu ciekawy tem się rozwinął :grin:

 

Jeśli chodzi o kac to szczególnie ten moralny coraz bardziej męczy :roll:

 

Jeśli zaś o lecznictwo chodzi to daje radę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAAAAAAAAA, co za nieteges!

 

Wychodzę sobie na parking przed firmą i tak przy okazji rzuciłem okiem na swój samochód. Patrzę, a w lewą przednią oponę jest coś wbite :evil:. Podchodzę bliżej i - tu opadły mi ręce, bo po prostu trzeba mieć kompletny niefart - patrzę i widzę, że w moją oponę wbity jest...

 

...taki plastik, którym podbija się damskie obcasy (szpilki). A on, żeby z tego obcasa nie odpadł, jest na zamocowany na takim zajebiście twardym, centymetrowym, grubym kołku, który postanowił wbić się w moją RE070. No i teraz cholera nie wiem, co z tym fantem zrobić - wyjąłem to i nie usłyszałem, by schodziło powietrze. To coś wbiło się zaraz przy krawędzi opony, czyli - jak mniemam - w miejscu, gdzie gumy jest najwięcej. Może uda się uratować oponę... :roll:

 

Ale to i tak nie teges. Zobaczymy, co powiedzą w wulkanizacji... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAAAAAAAAA, co za nieteges!

 

Wychodzę sobie na parking przed firmą i tak przy okazji rzuciłem okiem na swój samochód. Patrzę, a w lewą przednią oponę jest coś wbite :evil:. Podchodzę bliżej i - tu opadły mi ręce, bo po prostu trzeba mieć kompletny niefart - patrzę i widzę, że w moją oponę wbity jest...

 

...taki plastik, którym podbija się damskie obcasy (szpilki). A on, żeby z tego obcasa nie odpadł, jest na zamocowany na takim zajebiście twardym, centymetrowym, grubym kołku, który postanowił wbić się w moją RE070. No i teraz cholera nie wiem, co z tym fantem zrobić - wyjąłem to i nie usłyszałem, by schodziło powietrze. To coś wbiło się zaraz przy krawędzi opony, czyli - jak mniemam - w miejscu, gdzie gumy jest najwięcej. Może uda się uratować oponę... :roll:

 

Ale to i tak nie teges. Zobaczymy, co powiedzą w wulkanizacji... :roll:

 

jezeli nie schodzi powietrze to jest OK tylko juz na tej oponie nie pojezdzisz sportowo - opon w indeksie W sie nie lata i nie naprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...