Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

84 km/h na ograniczeniu do 50. Prosta jak drut i już widać tablicę z końcem terenu zabudowanego (to zabudowanie to 2 domy).

Wyprzedziłem granatową vectrę (nie wiem co mnie podkusiło :mrgreen: ). Jak już wyprzedziłem to nadszedł czas przemyśleń i przytrzymałem poniżej 90km/h (na szczęście)

Finał akcji 200 zł i 6 pkt. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje postępowanie :).

 

Pani policjantka skwitowała tylko z uśmiechem, że "szkoda, że nie mamy kamery z tyłu. Tak dynamicznie pan dojechał" 8)

 

PS. Czy mamy kogoś na forum kto może sprawdzić stan punktów karnych? Proszę o info na pw. Dyskrecja zapewniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy mamy kogoś na forum kto może sprawdzić stan punktów karnych? Proszę o info na pw. Dyskrecja zapewniona.

Podjedź do najbliższego komisariatu i Ci w 3 minuty powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem jednej brygadzie robotę na dwa tygodnie . Załatwiłem kwaterę , Pojechałem do nich do Łodzi żeby zapłacić im za robotę - nic nie zarabiam na nich a jedynie pośredniczę . Dotarłem do Gdańska , a facet na kwaterze mówi że mam za nich zapłacić bo oni tak powiedzieli .

Jaki jest sens uciekać się do takich metod za 300zł jak ja im dzisiaj płaciłem 24tyś do ręki :evil: Miałem dla nich następną robotę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, nie przejmuj się za bardzo. W tej całej Łodzi to chyba czegoś do wody dodają...

A ja myslalem ze mialem peche do ekip z lodzi. Teraz CV z takim wpisem od razu ida do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Giechu-nakrywaj klatkę ciemną tkaniną.Ptaki jak maja ciemno to śpią.Oczywiście trochę można jej pozwolić poswawolić,zjeść,wypić i lulu...

 

Mój papug przyzwyczaił się do ciemności i wcale nie przeszkadzało mu to w darciu się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...