Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że wiem kto to jest kropek. Jednak nie. W dzisiejszej (05.10.06) "Kropce nad i" Andrzej Lepper powiedział o sobie, że jest kropkiem ! Powinniśmy chyba zacząć sprawdzać teczki forumowiczom, żeby wiedzieć kto jest kto.

 

 

yyyyyyyy ??

 

Witek ja mam chyba jakieś twoje weksle.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, mam dla Ciebie gorszą wiadomość. Nie było Ciebie dwa miesiące w Polsce, mnie na forum miesiąc ( to razem trzy) i o zgrozo ! Zgadzasz się ze mną, a ja z Tobą :mrgreen: Trzeba wymyślić jakieś godne wyjście z tej niekomfortowej sytuacji ;)

 

P.S. Naprawdę ciężko znaleźć kogoś, komu aż tak paskudny charakter objawia się po wyglądzie. A jak on jeszcze uśmiecha się i cieszy z tego jaki to on cudowny nie jest. Powinni mieć dzieci z Zawiszą. Wtedy mógłby już być koniec świata. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, nie Twoje forum więc dlatego marnujesz tyle miejsca na stronie ? To raz. Dwa. Sprawa z teczkami jest głębsza i większa niż pan oszołom. Zresztą, kto chciał ujawnienia teczki pana premiera ? Oczywiście Ty o tym nie pamiętasz i nie przepuścisz każdej okazji, żeby mnie obrazić.

 

 

 

P.S. Ufff. Od razu lepiej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkłucie centralne to taki diwajs wkłuwany w duże naczynia krwionośne na klatce piersiowej albo na szyi

Żyłę główną podobojczykową

Zakłada to anestezjolog i wcześniej trzeba podpisać zgodę na zabieg. Pomijam fakt, że anestezjolodzy idą na łatwiznę i zamiast robić to pod USG żeby niczego nie uszkodzić dziubią na oślep, a nóż się wkłuje (ale są też tacy którzy robią to naprawdę fachowo i nie można im nic zarzucić)

Nie do końca tak - po należy zrobić prześwietlenie z tego co pamiętam a sama żyła jest pod tętnicą... Co do USG - podobno to kwestia wprawy ale również budowy samego pacjenta...

 

Przykro mi że Cię to spotyka ale głowa do góry - leżysz w jednym z lepszych szpitali w Polsce :smile:

 

Aha - lekarzem nie jestem - wiem można powiedzieć przez przypadek a jak coś pokręciłem (jako spec od rusztowań) to proszę nie bić :!:

 

Eno, całkiem nieźle - ale czegoś takiego jak "żyła główna podobojczykowa" to nie ma... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...