Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam do naszego kraju z ciepłego kraju. Różnica temperatur w dzień ponad 20 stopni, brak drinków z parasolką na leżaku przy basenie i widok deszczu za oknem przyprawia mnie o maksymalny ból głowy :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, wiem coś o tym, bo parę lat mieszkałam w Piasecznie. Musiałam się tam przestawić na inny klimat. Dlatego mieszkam nad morzem, ale na urlop jeździmy gdzieś gdzie jest ciepło i nie pada.

Harvester, ja żałuję, że tylko 2 tygodnie, zostałabym tam dłużej, a jak patrzę na naszą pogodę, to nie chce mi się rozpakowywać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak drinków z parasolką na leżaku przy basenie

na basenie z rana pije sie biale wino, po poludniu nawadnia piwem, pozniej usypia i koledzy przez slomke wlewaja w czlowieka gin z tonikiem albo wodke z grejpfrutem, pozniej kolacja i czerwone wino, a po kolacji przed nocnym zyciem kurortu whiskacz z cola, w trakcie samej nocy juz wszystko obojetne :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na basenie z rana pije sie biale wino, po poludniu nawadnia piwem, pozniej usypia i koledzy przez slomke wlewaja w czlowieka gin z tonikiem albo wodke z grejpfrutem, pozniej kolacja i czerwone wino, a po kolacji przed nocnym zyciem kurortu whiskacz z cola, w trakcie samej nocy juz wszystko obojetne :twisted::mrgreen:
Je tam... utarta formułka.... Nic spontanu nie masz :twisted::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreks, co do wina to zależy gdzie, ale w Turcji wina nie polecam - kac gigant gwarantowany, sprawdzone. Piwo co ciekawe w all incl. nietutejsze, tylko tuborg, i to był teges. Whiskacza ani koniaków nie pijam, co cieszy mojego męża niezmiernie, bo mu barku nie opróżniam podczas jego nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie te czcze gadki, żeby forum było przyjazne dla nowych?

Trzeba pomagać, poprawiać, podawać linki, wyjaśniać.

Ale po co? :roll:

Jak można walnąć pasek nowemu forumowiczowi co ma 5 postów?

Jemu nie można dać ostrzeżenia?

Jak zwykle, równi i równiejsi. :evil:

 

A może jednak chodzi o coś innego?

Można wymieniać warsztaty z Bajecznej, z Jutrzenki, z Józefowa.

A nazwa nie-ASO działa jak płachta na byka.

Czyżby taka firma była zagrożeniem dla SIPu? :?:

 

Linki:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=673447#673447

http://www.forum.subaru.pl/warnings.php?mod ... serid=6302

 

ps. auto serwisuję na Bajecznej a nie w nie-ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foreksowe STi, na stronie głównej subaru.pl, w dziale "używane" dumnie się prezentowało z naklejką nie-ASO na parapecie, a w opisie "przesiadam się na EVO bo subaru jest be" I nikomu to nie przeszkadzało, a na forum dziwne zakazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegnaj Hogi :mrgreen: ale masz racje do pewnego stopnia, ta firma juz niewiele znaczy na wlasne zyczenie. czas zmienic zasady Forum, bo ta paranoja i teatrzyk sa smieszne.

Na razie! :twisted::mrgreen:

 

a foreksowe STi, na stronie głównej subaru.pl, w dziale "używane" dumnie się prezentowało z naklejką nie-ASO na parapecie, a w opisie "przesiadam się na EVO bo subaru jest be" I nikomu to nie przeszkadzało, a na forum dziwne zakazy.

A WRC fan musiał avatara zmienić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foreksowe STi, na stronie głównej subaru.pl

wlasnie, foreksowe :mrgreen: oraz dlatego dla mnie to wszystko to urozmaicenie flauty w pracy, kiedy takowa sie zdarza :cool:

Na razie! :twisted::mrgreen:
bede tesknil jak cholera :razz: :mrgreen:

 

poza tym nie-ASO wobec kilku zaprzyjaznionych osob pokazalo, na co ja stac, wiec jak dla mnie to moze byc ta grozna konkurencja dla SIPu po wsze czasy i jeszcze dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...