Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat czytałem inną wersję wydarzeń. Niedźwiedź wyszedł im naprzeciw. Rzucili mu plecak z jedzeniem a on go rozszarpał, i rzucił się na jednego z turystów. Zaczęli się bronić i doprowadzili do tego że niedźwiedź się utopił.

 

Osobiście bym wolał wierzyć w wersją wydarzeń którą ja słyszałem. Bo trzeba być debilem żeby dokarmiać niedźwiedzia a następnie go zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zmienić S-Turbo na coś mocniejszego :roll:

To pamiętaj o mnie :razz:

U mnie klimy nie ma :roll: I ogólnie trochę przeszedł, lekki dzwonek w dupkę więc nie wiem czy mógł bym Ci z czystym sumieniem go sprzedać. Jak już coś to najwcześniej wiosną, bo zimą nie chce jeździć jakaś padliną z napędem na ośkę zanim znajdzie się coś przyzwoitego to kupienia. Szkoda, że Twoje GT poszło w niepamięć :cry: , bo się już oblizywałem jak gdzieś pisałeś, że chciałbyś sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat czytałem inną wersję wydarzeń. Niedźwiedź wyszedł im naprzeciw. Rzucili mu plecak z jedzeniem a on go rozszarpał, i rzucił się na jednego z turystów. Zaczęli się bronić i doprowadzili do tego że niedźwiedź się utopił.

 

Osobiście bym wolał wierzyć w wersją wydarzeń którą ja słyszałem. Bo trzeba być debilem żeby dokarmiać niedźwiedzia a następnie go zabić.

 

A malo to debili :?:

Onet: http://wiadomosci.onet.pl/63957,21,0,0,1,pokaz.html

 

Młodzi turyści nie mieli obrażeń ani śladów zębów i pazurów. Leśnicy zauważyli na ciele niedźwiedzia ślady uderzeń kamieniami, w miejscu zdarzenia znaleźli też resztki kanapek i słodyczy.

 

Noz sie w kieszeni otwiera normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem straszne baty :cry: od pana jadącego tym: http://img.motonews.pl/news/2006/1055_1.jpg

 

Sądziłem, że w mieście nie wykorzysta swojej mocy i różnica będzie niewielka.

Myliłem się :sad:. Na domiar złego jak pan upokorzył mnie pierwszy raz to potem poczekał i zrobił mi to ponownie :twisted: .

Straszny samochód :evil: a kamyki spod jego "rolek" zrobiły mi odprysk na szybie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na domiar złego jak pan upokorzył mnie pierwszy raz to potem poczekał i zrobił mi to ponownie :twisted: .

 

:mrgreen: To się nazywa kopanie leżącego :twisted:

 

No niestety, myślałem żeby napisać o tym w wątku Konfesjonał..., ale to jest odwrotna sytuacja :lol:

 

Powinno być pogotowie do nagłych wypadków. Jeden telefon i nie-ASO łoi delikwenta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...