Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teges - wyszedłem właśnie od dentysty - 3 zęby, w tym jeden kanałowo... Ała.. :sad:

Bilex tak żeby cię trochę pocieszyć, dziś usunąłem, kolesiowi rocznik 79, górną jedyneczkę i dwójeczkę i na tym się nie skończy... :wink:

ja jestem rocznik młodszy a już mi wyjęli wszystkie ósemki :mrgreen: tfardzielka normalnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex tak żeby cię trochę pocieszyć, dziś usunąłem, kolesiowi rocznik 79, górną jedyneczkę i dwójeczkę i na tym się nie skończy... :wink:

 

Moja mama fajne opowieści z pracy przynosi np. 6 zębów usuniętych na raz w narkozie :twisted: Zaraz się dopytam jaki był rekord :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pikuś przy tym kolesiu bez siekaczy...

Nie wiem, rzadko ludziom w zębach grzebię :mrgreen: Moje były zdrowe, ale i tak wyglądałam po operacji przecudnie. Moja siostra sie popłakała na mój widok :mrgreen:

Za to tera mam uśmiecha jak britnej normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zabieg usunięcia ósemek jest dużo trudniejszy, i tak jak piszesz po zabiegu człowiek nie wygląda ciekawie choć nie zawsze. Chodziło mi o to że ten koleś bez siekaczy nie może teraz za bardzo się śmiać :wink: a ty masz pewnie najładniejszy uśmiech jaki można mieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sześć zębów to już niezły zabieg i raczej w gabinetach się czegoś takiego nie robi.

 

W przychodni na chirurgii stomatologicznej ;-)

 

Najlepsze, że to nie są jakieś ciężkie przypadki, tylko ludzie, którzy wracają zarobieni zza granicy i zwyczajnie boją się normalnego leczenia, tylko wolą iść pod narkozę i załatwić wszystko hurtem...nie chce nawet wiedzieć jak musi boleć buzia po wyrwaniu 6 zębów nie mówiąc już o bólu gardła od intubacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zabieg usunięcia ósemek jest dużo trudniejszy, i tak jak piszesz po zabiegu człowiek nie wygląda ciekawie choć nie zawsze. Chodziło mi o to że ten koleś bez siekaczy nie może teraz za bardzo się śmiać :wink:

Po tym co mi wtedy zrobili z twarzą też się za bardzo śmiać nie mogłam ;)

a ty masz pewnie najładniejszy uśmiech jaki można mieć :mrgreen:

no ba. proste! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sześć zębów to już niezły zabieg i raczej w gabinetach się czegoś takiego nie robi.

 

W przychodni na chirurgii stomatologicznej ;-)

 

Najlepsze, że to nie są jakieś ciężkie przypadki, tylko ludzie, którzy wracają zarobieni zza granicy i zwyczajnie boją się normalnego leczenia, tylko wolą iść pod narkozę i załatwić wszystko hurtem...nie chce nawet wiedzieć jak musi boleć buzia po wyrwaniu 6 zębów nie mówiąc już o bólu gardła od intubacji :/

 

mnie przy narkozie nikt nie intubowal - co prawda mi tylko jednego zuba wyrwali :roll:

 

panicznie sie boje dentysty :oops:

 

Lukcio za to co robisz bym Ci srubokretem po lopatce pojezdzil :mrgreen:

 

na szczescie mi sie tak zeby nie psuja - raz na pare lat musz emiec cos grzebane i to zazwyczaj tylko jak mi sie zab ukruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mi wyjęli wszystkie ósemki ...

Ja się bym nie chwalił. :roll: :mrgreen:

bo nie widziałeś mojego uśmiechu :twisted:

 

A wisz, że ósemki to zemby mundrości? :wink: :mrgreen:

chopie, ja nie muszę być mądra. wystarczy, że będę ładna, tak? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przy narkozie nikt nie intubowal - co prawda mi tylko jednego zuba wyrwali :roll:

 

Do jednego zęba poszedłeś pod narkozę ? :shock:

 

tak bo jak pan mi sie dobral do tego zeba normalnie to korona odpadla a korzenie zostaly :roll: i powiedzialem sadyscie ze ide sobie od niego :mrgreen:

 

2 dni pozniej spalem sobie i go dlutowali, cieli dziaslo i nacinali kosc czy jakos tak

 

i przyznaje sie ze jak ide do dentysty to mi sie nogi czesa (to po krakowsku :mrgreen: )

dentysty boje sie panicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...