Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra, tak pojechał w zeszłym roku. W tym będzie pewnie 250. "Bo wiesz... to nie jest tak, że my dajemy te podwyżki tak wszystkim" :mrgreen:

Jezu, co ja tu robie :roll:

 

cale szczescie ja sam se ide po podwyzke ;) i wtedy sie zaczyna - szef jak mnie widzi to mowi - nie no znowu, co tym razem :mrgreen: generalnie upierdliwy jestem i za swoim chodze chdze az wychodze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to tak skitować pracownika, żeby ci uwierzył i był zadowolony.

Tego też nie umią. Jakiś durny sentyment mnie tam tyle lat trzymał, ale z tego też mnie już wyleczyli ;)

cale szczescie ja sam se ide po podwyzke ;) i wtedy sie zaczyna - szef jak mnie widzi to mowi - nie no znowu, co tym razem :mrgreen: generalnie upierdliwy jestem i za swoim chodze chdze az wychodze :mrgreen:

Adasiex, to nie chodzi o to że ja za mało zarabiam i nie mogę się podwyżki doprosić. Ale dać komuś 200zł mówiąc że jest najlepszy, to jakby go opluć :roll: Wolałabym nic nie dostać, niż taki akt wdzięczności. A tych zmian, których mi potrzeba, raczej nie wychodzę. Nikt nie zwolni 20 osób tylko dlatego, że nic nie potrafią. Nie w tej firmie :roll:

I tym optymistycznym... idę do pracy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to tak skitować pracownika, żeby ci uwierzył i był zadowolony.

Tego też nie umią. Jakiś durny sentyment mnie tam tyle lat trzymał, ale z tego też mnie już wyleczyli ;)

cale szczescie ja sam se ide po podwyzke ;) i wtedy sie zaczyna - szef jak mnie widzi to mowi - nie no znowu, co tym razem :mrgreen: generalnie upierdliwy jestem i za swoim chodze chdze az wychodze :mrgreen:

Adasiex, to nie chodzi o to że ja za mało zarabiam i nie mogę się podwyżki doprosić. Ale dać komuś 200zł mówiąc że jest najlepszy, to jakby go opluć :roll: Wolałabym nic nie dostać, niż taki akt wdzięczności. A tych zmian, których mi potrzeba, raczej nie wychodzę. Nikt nie zwolni 20 osób tylko dlatego, że nic nie potrafią. Nie w tej firmie :roll:

I tym optymistycznym... idę do pracy :]

 

generalnie podwyka 200 zl to tak jakby kelnerowi dac 1 pln napiwku przy rachunku 399,-- PLN :roll:

 

na szczescie nikt do mnie nie przychodzi z podwyzka i sam po nia sobie ide - zaczynam od 25% oni mi daja 15% i wszyscy sa zadowoleni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letnie właśnie planuję zanabyć. Miałam coś, co autorzy fikcji literackiej nazywają oponami "całorocznymi". I tak miałam je zmienić, bo to trupy straszne, ale nie jutro :sad:

 

Barbie, wbijaj sie w Uniroyal Rally4x4Street - rewelacja, a cena pasztetowa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie ma jak ma? kółka ładne majom być, tak? :mrgreen:

 

A co ma rozmiar opon* do urody kolek?

 

 

* musialem dodac slowo "opon" do powyzszej wypowiedzi z przyczyn oczywistych

 

:mrgreen:

no jak co?

Jak som za duże/małe albo za wąskie/szerokie to som brzytkie :mrgreen:

Nie no, tak poważnie to już mam upolowane gumki. Continental jezd.

 

adasiex, prawie robi wielką różnicę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie teges, indeed. Szkoda - a RainSporty?

Niestety też nie :( Z Uniroyala w tym rozmiarze jest tylko model Rallye 550

 

Z ciekawych opon w tym rozmiarze są jeszcze:

- Goodyear Excellence

- Michelin Primacy HP

Tylko ceny nie teges :roll:

 

[EDIT] Unioroyal Rallye 550 wypadają całkiem dobrze w testach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...