Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

co się tak wytrzeszczasz? :mrgreen:

Mieszkasz. Mam najpiękniejszą suterenę w środkowej Europie i mam do niej ogródek i własne wejście, bez jakiejś paskudnej klatki schodowej, ciepło w zimie, zimno w lecie. Żyć nie umierać. Nie wyprowadzę się za żadne pieniendze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak wytrzeszczasz? :mrgreen:

Mieszkasz. Mam najpiękniejszą suterenę w środkowej Europie i mam do niej ogródek i własne wejście, bez jakiejś paskudnej klatki schodowej, ciepło w zimie, zimno w lecie. Żyć nie umierać. Nie wyprowadzę się za żadne pieniendze :twisted:

 

barbie, za każde pieniądze może nie, ale za niektórych sąsiadów nad sobą to kto wie :wink:

 

Robisz wycieczki? Lubię oglądać ładne mieszkania/domy, a jak coś jest najładniejsze w środkowej Europie to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze ASO w Łodzi już nieczynne, a inny serwis stwierdził, że robota na czały dzień. :sad:

W związku z tym poszukuję rozrządu i kogoś kto to skredytuje do połowy maja.

 

Jezeli chodzi Ci o serwis w Lodzi moze przyda Ci sie to: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=107538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges, musze po raz 5 wymienic tlok w motorowerku :evil::evil: Ehh... co sezon to samo :evil:

 

Pociesz się że nie wymieniasz tłoka np. w STi :wink:

W jedynej slusznej marce chyba nie ma takich problemow, ale wolalbym zeby pod chata stalo popsute STi niz Piaggio :mrgreen: Przynajmniej moglbym posiedzieć :twisted:

 

Nie, wierz mi - NIE CHCESZ mieć Imprezy która się psuje. To jest ciężka próba dla psychiki.

 

oj tak :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, patrzę obiektywnie i uważam, że to świetne auto. Po prostu mój egzemplarz doprowadza mnie do szału.

 

A ostatnio skłaniam się jednak zdecydowanie w kierunku EVO.

 

Spędziłem ostatnio kilka dni na testowaniu wozów w towarzystwie kierowników trzech Evo - są one bardziej, a przynajmniej równie, awaryjne, jak subaraki :twisted:.

 

Nie tędy więc droga do bezawaryjności. A raczej w odmładzaniu wozu :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, patrzę obiektywnie i uważam, że to świetne auto. Po prostu mój egzemplarz doprowadza mnie do szału.

 

A ostatnio skłaniam się jednak zdecydowanie w kierunku EVO.

 

Spędziłem ostatnio kilka dni na testowaniu wozów w towarzystwie kierowników trzech Evo - są one bardziej, a przynajmniej równie, awaryjne, jak subaraki :twisted:.

 

Nie tędy więc droga do bezawaryjności. A raczej w odmładzaniu wozu :cool:.

 

Przemeq ale ja chcę właśnie kupić młode EVO :wink: Tylko wszędzie same US-spece... :roll: Koncepcja nie opiera się na kryterium awaryjności, po prostu Misiek cholernie mi się podoba.

 

Zresztą, na razie nie mam czasu przez jakieś 3tyg. się zajmować tymi tematami, ale później będzie trudna decyzja do podjęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq ale ja chcę właśnie kupić młode EVO

 

No właśnie trick w tym, że młode EVO wcale nie musi spełnić zadanego kryterium bezawaryjności - to próbowałem powiedzieć :cool:.

 

W przypadku Evci i STi z przebiegami po np. 30kkm awaryjność powinna być na dość zbliżonym poziomie. Zakładam że nie będzie się sypać średnio raz na tydzień jak obecny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie teges... mój portfel jest szczuplejszy o piećsetek które oddałem panom w niebieskich mundurkach na siekierkach, ale coś bardzo teges 0 pkt..... (przekroczenie było prawie dwukrotne bo się zamyśliłem i nie spojżałem na licznik ile mam. A że Panowie byli mili to poszli na kompromis...). Ale mam też info że do poniedziałku po siekierkach jeżdzą dwa auta Vectra i Mondeo 24/24h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...