Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

godzine temu wrocilem z koncertu Rogera Watersa Teges teges teges. Zagrali prawie cala plyte Wish you were here (na shine on emocje poszly gora i poszla lezka) i cale dark side of the moon, pozatym troche z watersa troche animals troche the wall. lacznie 3 godzinki pelne floydowych emocji. szkoda tylko ze na wiosle nie bylo dave, no i gowniane piwno 375ml kosztowalo zbnojeckie pieniadze... :wink:

 

koncert byl w melbourne sports centre czy jakos, ostatnio to pokazywali w australian open.

 

aha comfortambly numb na 3 czy 4 bis zagrali ostatnia solowe na dwie gitarki tak ze do tej pory wszystkie wlosy deba mi stoja.

 

 

[EDIT] aaaaa i przypomnialo mi sie. w niedziele bedzie prawie 40C a umowilem sie nad ocean. cieplolubny jestem i sie doczekac nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie lepiej do pracy wyspij a nie bedziesz jutro rano marudzic, ze Ci sie spac chce :mrgreen:

 

prosz, jak się o mnie martwi :mrgreen:

wyspałam się, wyspałam (niedawno otworzyłam oczęta - co jest bardzo teges, więc wcale nie robię OT :mrgreen: )

 

marudzić i tak będę - pamiętaj, że świętuję dziś koniec weekendu w Piasecznie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie lepiej do pracy wyspij a nie bedziesz jutro rano marudzic, ze Ci sie spac chce :mrgreen:

 

prosz, jak się o mnie martwi :mrgreen:

wyspałam się, wyspałam (niedawno otworzyłam oczęta - co jest bardzo teges, więc wcale nie robię OT :mrgreen: )

 

marudzić i tak będę - pamiętaj, że świętuję dziś koniec weekendu w Piasecznie :twisted:

 

to jutro bedziesz miala piekne fioletowe worki pod oczami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro bedziesz miala piekne fioletowe worki pod oczami :mrgreen:

 

po pierwsze: nie tylko ja :razz:

po drugie: 22-letnia kobieta ma już opanowaną sztukę ukrywania nieprzespanych nocy za pomocą zawartości kosmetyczki :wink: nie bój nic, będę piękna jak zawsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero, moja droga. no tak. 22 lata i imprezy w głowie. A gdzie dzieci? Pranie, sprzątanie, gazetka dla męża? Ty myślisz, że jeszcze zdążysz? Kochana... ja w Twoim wieku to już z trójką dzieci poganiałam!

 

przepraszam, nie wyspałam się. widzisz do czego to prowadzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero, moja droga. no tak. 22 lata i imprezy w głowie. A gdzie dzieci? Pranie, sprzątanie, gazetka dla męża? Ty myślisz, że jeszcze zdążysz? Kochana... ja w Twoim wieku to już z trójką dzieci poganiałam!

 

przepraszam, nie wyspałam się. widzisz do czego to prowadzi? ;)

 

rocznikowo, to mam już nawet 23 :roll:

 

Co do:

*dzieci - najpierw (minimum!) GT, później dziecko - priorytety :wink: :mrgreen:

*męża - a co to? i po co? opłaca się to? :wink: (zapytała studentka SGH i pracownik działu finansowego jednocześnie.. :razz: )

*prania, sprzątania... - to mi się zdarza.. imprezy są w nocy, a wtedy nie wypada uruchamiać pralki czy odkurzać :twisted:

 

rozgrzeszona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznikowo, to mam już nawet 23

tym gorzej. nie przyznawaj się ;)

męża - a co to?

taki upierdliwy kawałek mięsa ;)

po co?

Tę kwestię powinni Ci wytłumaczyć rodzice. Dawno temu :mrgreen:

opłaca się to?

wisz... jak bogaty... to może nawet warto pocierpieć :mrgreen:

*prania, sprzątania... - to mi się zdarza.. imprezy są w nocy, a wtedy nie wypada uruchamiać pralki czy odkurzać

e tam nie wypada. pogadaj z moimi sąsiadami ilu rzeczy nie wypada, a jednak się nie przejmują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...