Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

telewizor to sharp aquos 42 xl2e (lcd) a odtwarzacz PS 3 :wink:

 

Hmmm - dojrzewam do przejścia w świat Full HD :twisted:. A teges z tym związany jest taki, że mój "teść" jest tzw. złota rączka i pewnie wymyśli sposób na instalację nowego TV we wnęce :cool:. To niestety przekracza moje zdolności; pewnie jakbym się do tego zabrał, to skończyłoby się to strasznie siermiężnym rozwiązaniem i ostatecznie wizytą w wątku o samodzielnym naprawieniu czegoś w domu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam., a kto Ci go ładnie zaprogramował..? ;>

 

 

Jak tam w Zakopanem?

 

Owoc gdyby nie ty to bym nim juz dawno rzucil o sciane:-)

 

Jak moze byc w zakoanem jak przywiozlem kilkanasci butelek jacka ze soba:D

generalnie to czekam na reszte swojej ekipy:) dojezdzasz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś znał sposób na zrobienie z jednego odbiornika HighDef, odbiornika, który potrafiłby rozdzielić niezależny sygnał na >= 2 odbiorniki, to byłoby fajnie. ;)

 

Teges jest, że właśnie na własne uszy usłyszałem wykonanie solówki piano "Bohemian Rhapsody"... chyba już więcej nie piję na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony prezent pod choinkę - po długotrwałej i bolesnej terapii lakierniczo-blacharsko-tapicerskiej moje niebieskie bejbe odzyskało młodość. Autko wreszcie wygląda tak jak powinno! Teraz czas na 2 etap szatańskiegio planu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tegesowe jest, ze zdazylem z wymiana dowodu osobowego, ktory wlasnie sam wchodzi w wiek dorosly (rocznik wydania 1990) :lol: Tzn. zdazylem sie zglosic telefonicznie i umowic na zlozenie wniosku... na pierwszy wolny termin.... 8-mego lutego 2008 :lol: Grunt, ze do pierdla na miesiac nie pojde - za uchylanie sie od obowiazku, a zaoszczedzone 5.000 PLN grzywny wydam... hmmm... oj wydam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KBC 47UJ

 

Fajny numer, Hitman miał na imię Agent 47 :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Gru 28, 2007 10:54 am ]

tegesowe jest, ze zdazylem z wymiana dowodu osobowego, ktory wlasnie sam wchodzi w wiek dorosly (rocznik wydania 1990) :lol: Tzn. zdazylem sie zglosic telefonicznie i umowic na zlozenie wniosku... na pierwszy wolny termin.... 8-mego lutego 2008 :lol: Grunt, ze do pierdla na miesiac nie pojde - za uchylanie sie od obowiazku, a zaoszczedzone 5.000 PLN grzywny wydam... hmmm... oj wydam :lol:

 

Ja złożyłem wniosek w zeszłym tygodniu w pełnym komforcie, cała operacja trwala 10min. Dziś jak przejeźdzałem pod urzędem, kolejka zawijała się za budynek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer, Hitman miał na imię Agent 47

 

Tutaj się nie zgodze, bo jak już używał jakiegoś imienia to najczęściej Tobias Rieper. Numer 47 wziął się z dwóch ostatnich cyfr kodu kreskowego i był to pseudonim. Ale to tylko mały OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...