Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieskie, tzw. Atlantic blue :cool:

 

Uczę się zmniejszać zdjęcia i takie tam proste pierdoły - wycięłam sobie tablice rej. i jestem z siebie dumna :mrgreen:

 

Co prawda zdjęcie już jest niaktualne, bo lusterko jest teraz oświniaczone, ale podoba mi się, robione było komórą zresztą, bo nie miałam aparatu przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie miała nic przeciwko to możesz mi na mail w pełnym formacie podrzucić. Chętnie obejrzę ;] Kurde też bym sobie świniacza trzasnął, ale do Dubaju w sumie daleko....

 

A WŁAŚNIE!!! Mój tata przylatuje 16-ego. Skąd się te świniacze bierze ? Kierunkowskaz na lusterku nie przeszkadza w jego naklejeniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiniacze robi forumowicz Godlik

tutaj masz wątek o świnkach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... bfb#640477

 

Jutro chyba w końcu pstryknę jakieś fotki to spróbuję wkleić do MOJEgo SUBARU.

 

EDIT: mieści się nad kierunkiem nie ma problemu, ja mam drugą na klapie z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klapie z tyłu nie chcę, bo już mam naklejkę PL tam dosyć sporą... A nie chcę choinki z auta robić ??? BTW na które lusterko nakleiłaś ? :P

 

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 9:59 pm ]

Albo w sumie bym sobie walnął z tyłu na klapie tą z nickiem - wzór 4. Jak myślisz nie wiocha ???

 

SRY, ale z poczucia estetyki nigdy nie słynąłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świnkę na lusterku od strony kierowcy, nie chcialam mieć z nickiem, bo nie chcę się aż tak "obnosić" :roll:

poza tym czekam jeszcze na ramki do tablic z napisanym adresem forum, więc to, jak na mój gust, wystarczy.

Na klapie mam z jednej str. znaczek PL, więc świnkę nakleiłam z drugiej. Wygląda ok.

Moja rodzina (włączając męża) popatrzyła na mnie podejrzliwie, jak zobaczyli świnki, a jak mąż o ramkach usłyszał, to popatrzył się na mnie w ten sposób :roll: .

 

Można sobie zrobić full wypas 3 świnki, nicki i ramki, ale jak kto lubi.

 

No i na Plejady będę miała koszulki z nickiem także dla mnie to już będzie dużo.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... To ja sobie zamówię ramki z adresem forum, Świnkę z nickiem na klapę (ja w przeciwieństwie do Ciebie, lubię być rozpoznawalny; rzeczy gustu ;]) oraz jednego świniacza zwykłego na lusterko.

 

Na koszulkę przyjdzie czas ;]

 

Dzięki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... To ja sobie zamówię ramki z adresem forum, Świnkę z nickiem na klapę (ja w przeciwieństwie do Ciebie, lubię być rozpoznawalny; rzeczy gustu ;]) oraz jednego świniacza zwykłego na lusterko.

 

Na koszulkę przyjdzie czas ;]

 

Dzięki ;]

 

a kto Ci pozdrowienia na forum napisze, jak zobaczy świniacza z nikiem?

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) właściwie to mam tak samo. Bo tam gdzie mieszkam nikt nie wie o co chodzi :roll: zaczęli się domyślać jak do świnek dołączyły ramki, gdzie po bokach napisu też są prosiaki, niektórzy pokojarzyli fakty, inni nie.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam gdzie mieszkam nikt nie wie o co chodzi

 

To tak jak u mnie (3 miasta mam na myśli). Jak kogoś pozdrowisz, to się ludziska tak patrzą :shock: , albo pukają się w czoło. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, :oops: wybacz, ale ja nie chciałabym mieć znowu 18tu lat. :razz:

 

Moje pytanie dotyczyło czegoś zupełnie innego, ale to taki niuans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu po dwóch tygodniach zaczęli doprowadzać Q7 do stanu używalności ;]

Jutro ponoć mają być części ;]

 

--> spma0408oj9.th.jpg

 

--> spma0409ok3.th.jpg

 

-->

spma0410tf8.th.jpg

 

I przy okazji mam pytanie, tam gdzie jest takie coś czerwone nad kołem, to lekko ruszyło element konstrukcji auta... Co oni mu tam zrobili, gliną zapaprali ??? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...