Skocz do zawartości

zle odpala silnik subaru impreza wrx 230km


kakawrx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszyskich i prosze o pomoc

od niedawna jestem posiadaczem imprezy wrx 230KM rok 2006 przebieg 1200mil :D samochud sprowadzonz ze stanów pukniety w lewy przód wyremotowale ale bl zerwany pasek poniewarz uderzenie uszkodzilo to plastikowe kolko od rozrzadu mechanik glowice byly dobre bo byly zdiete i sprawdzone meczanik zlozyl no i w tym momecie stoje :cry: bo nie odpala na strzal tulko trzeba go krecic z 15sec rzeby odpalil i tez nie wchodzi do konca na obroty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich i prosze o pomoc

od niedawna jestem posiadaczem imprezy wrx 230KM rok 2006 przebieg 1200mil :D samochud sprowadzonz ze stanów pukniety w lewy przód wyremotowale ale bl zerwany pasek poniewarz uderzenie uszkodzilo to plastikowe kolko od rozrzadu mechanik glowice byly dobre bo byly zdiete i sprawdzone meczanik zlozyl no i w tym momecie stoje :cry: bo nie odpala na strzal tulko trzeba go krecic z 15sec rzeby odpalil i tez nie wchodzi do konca na obroty :!:

 

pomijając gramatyke i ortografię, zostawiam to dla Hogiego... :D:twisted:

 

podejrzewam, że mechanik źle złożył rozrząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakawrx, nie wstydzisz się takim językiem pisać? Twoje pisma do urzędów też tak wyglądają?

Daję Ci czas na poprawienie pierwszego postu do wieczora. Inaczej leci do śmietnika :roll:

 

Co do usterki to emotorsport ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień utwierdzam się w przekonaniu, że nowi na forum jacyś tacy mało... (nie bardzo wiem jak to ująć) wykształceni?

Bez obrazy oczywiście dla nikogo, ale poziom postów "świeżynek" bardzo często odbiega w dużym stopniu od ogólnych zasad pisowni naszego ojczystego języka.

 

Co do problemu, to wydaje mi się że emotorsport ma rację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i proszę o pomoc

od niedawna jestem posiadaczem imprezy wrx 230KM rok 2006 przebieg 1200mil :D samochód sprowadzony ze stanów puknięty w lewy przód wyremontowalem ale w silniku był zerwany pasek ponieważ uderzenie uszkodziło to plastikowe koło od rozrządu mechanik głowice zdiete i sprawdzone mechanik złożył no i w tym momęcie stoję :cry: bo nie odpala na strzał tylko trzeba go kręcić z 15sec żeby odpalił i tez nie wchodzi do końca na obroty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakawrx, po prawej stronie, na dole okienka ze swoim postem, masz przycisk "edytuj". Czytelniej by było jakbyś skorzystał z tej opcji w 1 poście.

 

Pamiętaj też o znakach interpunkcyjnych. Ułatwiają czytanie. Świadczą także o Twoim stosunku do czytających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to forum importera więc polecać możemy tylko ASO. W Łodzi jest, w Wawie masz kolejne trzy.

Jedź i oddaj auto w ręce osób które nie będą się uczyły marki na Twoim samochodzie...

 

ostatnio bylem w rzeszowskim aso i pan nie wiedzial albo sprawial wrazenie...co to jest gtek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...