Skocz do zawartości

"TURBOCHLEJADY"-Domaniewice 2011! 2-dniowa Integracja!


buhhu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wolę termin 10-11.09. bo jest hotel - wrzesień to nie jest juz pora na namiot :evil:

 

A jaka będzie cena gdy zrezygnuję z Paintballa? Kajaki są ok., siatkówka także.

 

termin 10-11.09.2011r

 

DOROŚLI: 265zł [nocleg w hotelu]

DZIECI:235zł [nocleg w hotelu]

 

Termin 3-4.09.2011r lub inne sugerowane(Wrzesień)

DOROŚLI: 225zł [ Nocleg pod namiotem (namioty własne) ]

DZIECI: 195zł [ Nocleg pod namiotem (namioty własne) ]

 

Wstępnie bo w zależności od liczby chętnych cena zmieni się na korzyść dla nas oczywiście ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze taki termin bo akurat jadę dolnoślaski... ale pomysł bardzo bardzo fajny ! chlejady..moga być nawet srejady. Grunt że nowe możliwości się pojawiaja i sie komuś chce. Ale niektórzy zrobią kupę bo nazwa nie taka... ja pier...niczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze taki termin bo akurat jadę dolnoślaski... ale pomysł bardzo bardzo fajny ! chlejady..moga być nawet srejady. Grunt że nowe możliwości się pojawiaja i sie komuś chce. Ale niektórzy zrobią kupę bo nazwa nie taka... ja pier...niczę...

 

Dzięki za miłe słowa Vert ; ) Termin tak jak pisaliśmy wcześniej nie jest sztywno ustalony - jedynie 10-11 jest datą, w której mamy wstępną rezerwację hotelu, pozostałe są dla nas do wyboru. Może jednak dasz rade wygospodarować któryś weekend bo miło by było gdybyś tam był !

 

Pzdr

 

Jazda konna w jakiej cenia???? :mrgreen:

 

Rozmawiałem z współwłaścicielem ośrodka - w zależności od liczby chętnych cena jest jak to ujął do "Dogadania" ale jutro otrzymam wstępną wycenę bez rabatu grupowego dla Forumowiczów!

 

P.S. Przylepka zapisuj się : - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechać nie mogę ale polecam . Rzeka piękna i nie regulowana . Woda czysta i częste spływy widzę bo mieszkam blisko i często na rybach jestem . Sugeruję zainteresowanie się zakwaterowaniem w COS w Spale . To jeden z lepszych ośrodków sportowych w kraju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taki temin ja sie pytam? 3.09 mam wesele, na którym musze i chce obowiązkowo być a potem wyjeżdżam na 2 tygodnie. Ech...

może ostatni weekend sierpnia? :mrgreen:

albo 27-28.09

 

Początkowo chcieliśmy ostatni weekend sierpnia ale zostało już mało czasu do tej daty a mamy narazie 8 osób chętnych. Chyba, że .i.KALI.i.zmobilizujesz Warszawiaków na ten termin to ja jestem w stanie to przygotować na ostatni weekend sierpnia. Musi być przy najmniej 20-25 osób żeby wypaliło ze wszystkimi atrakcjami - urok znizek grupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - rajd dolnośląski jest 2-4 września

Dlatego zaproponowałem następny weekend - 10-11 września - wtedy buhhu napisał że są pokoje w hotelu a nie tylko namioty.

 

 

Jazda konna w jakiej cenia????

 

O rany - to ty jeszcze płacisz za to MAziemu? :shock: :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

PS. Tylko nic nie mówcie o Turbochlejadach Carfitowi :evil:

 

Bo nie przeżyjecie picia z nim

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 11 sie 2011, o 10:20 --

 

Dziś dowiedziałem się, że pojawiła się dodatkowa atrakcja dla Uczestników - Przejazdy Wodolotem dla wszystkich; )

 

No nareszcie coś z silnikiem :roll: :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAZDA KONNA W CENIE 30 ZŁ/GODZ - BEZ INSTRUKTORA; 40 ZŁ - Z INSTRUKTOREM

 

W SIODLE JEŻDŻĄ DWA KONIE: LUCKY - MŁODY,BARDZO ENERGICZNY ; ) WOSK - DOŚWIADCZONY KOŃ KUPIONY OD WOJSKA, SPOKOJNY, IDEALNY NA "PIERWSZY RAZ"! ZAPRASZAMY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - rajd dolnośląski jest 2-4 września

Dlatego zaproponowałem następny weekend - 10-11 września - wtedy buhhu napisał że są pokoje w hotelu a nie tylko namioty.

 

 

Jazda konna w jakiej cenia????

 

O rany - to ty jeszcze płacisz za to MAziemu? :shock: :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

PS. Tylko nic nie mówcie o Turbochlejadach Carfitowi :evil:

 

Bo nie przeżyjecie picia z nim

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 11 sie 2011, o 10:20 --

 

Dziś dowiedziałem się, że pojawiła się dodatkowa atrakcja dla Uczestników - Przejazdy Wodolotem dla wszystkich; )

 

No nareszcie coś z silnikiem :roll: :P:D

 

Maciek ale zaraz po dolnośląskim jest Polski połowa miesiąca a ja wyjeżdzam już w poniedziałek na niego...no nic albo wódeczka z forum albo rajdy :)

 

Grzesiu Kocham Cię ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz po dolnośląskim jest Polski połowa miesiąca a ja wyjeżdzam już w poniedziałek na niego...no nic albo wódeczka z forum albo rajdy

 

 

Verciu - dolnośląski jest w pierwszy weekend a rajd Polski w ostatni (czwarty) - czy cos sie zmieniło? czy tobie czasoprzestrzeń się zakrzywiła :roll: :mrgreen:

 

Więc proponuję drugi weekend jako najlepszy czas na melanż :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhhu, A można wpaść na jeden dzień bez noclegu ? Mam taka sytuację że nie mogę na całe dwa dni ale do Domaniewic mam ok 60 km . Potwierdził bym za tydzień , bo na razie nie wiem kiedy dostanę sygnał do dłuższego wyjazdu . Byłyby dwie osoby . :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhhu, A można wpaść na jeden dzień bez noclegu ? Mam taka sytuację że nie mogę na całe dwa dni ale do Domaniewic mam ok 60 km . Potwierdził bym za tydzień , bo na razie nie wiem kiedy dostanę sygnał do dłuższego wyjazdu . Byłyby dwie osoby . :idea:

 

Jasne,że można, cena będzie odpowiednio niższa i jak tylko będziesz wiedział czy możesz to pisz, wszystko jest do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. KowaLL// obojętne// 2 //XXL i M(damska)//namiot

2. Hogi / data obojetna / 2 / XXL i dziecięca na 140 cm. / namiot

3. zofx(zbanowany)/3-4//1//xl/namiot

4.SM85 // 3-4 // 2 // L // namiot

6.[poza forum]//3-4//1//XXL//namiot

5.Rio // 10-11.09// 1 // XL // namiot

 

Wstępnie 10 osób z forum + jakieś 5 zainteresowanych zapisanych na TAK z FB. Narazie mało, Podeślijcie info znajomym, linka Forumowiczom którzy rzadziej odwiedzają dział Spotkania Forumowe - będziemy wdzięczni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie 10 osób z forum + jakieś 5 zainteresowanych zapisanych na TAK z FB. Narazie mało, Podeślijcie info znajomym, linka Forumowiczom którzy rzadziej odwiedzają dział Spotkania Forumowe - będziemy wdzięczni !
Nic nie wspomniałeś, że dosłownie obok jest lotnisko w Nowym Mieście, znane wielu forumowiczom z pojeżdżawek. Może to będzie dodatkowy argument?

 

No i też tuż obok znajduje się Górka Zgody.

Jej nazwa wiąże się ze zdarzeniem z 1666 r., kiedy to w lipcu na polach pod Łęgonicami (wieś między Domaniewicami a Nowym Miestem) stanęły do walki dwie armie: królewska i marszałkowska. Jedną dowodził król Jan Kazimierz, a drugą marszałek wielki koronny i hetman polowy, Jerzy Lubomirski. Do bitwy nie doszło, gdyż w dniu 31 lipca 1666 r. obie strony zawarły ugodę i ogłoszono amnestię. Wojna domowa dobiegła końca.

Najwyższą w okolicy górę nazwano „Górką Zgody” i na pamiątkę tych wydarzeń wzniesiono tam kaplicę. 16. sierpnia odbywają się tam odpusty ku czci św. Rocha. :D

 

Może teraz miejsce to mogłoby stać się świadkiem zgody (turbo)chlejadowej?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...