Skocz do zawartości

Uklad wydechowy


Benmar

Rekomendowane odpowiedzi

x_maly_x, Fajnie brzmi ten twój wydech, a i jakość nagrania niczego sobie.

Mnie ostatnio bardziej się podobają takie cofnięte końcówki tłumika .Wygląda to zza auta bardziej dyskretnie, a robotę rob :)

Dawałeś dłuższe gumy?

 

-- 6 sie 2011, o 09:58 --

 

Benmar, Nic... nie ma takiej opcji.Forek musi gadać jak trzeba.

Pasować będą obydwa proponowane przez ciebie wydechy.Obawiam się , że HKS będzie głośny w kabinie twojego auta : 3" + mała puszka+duża średnica końcówki.

Może, jak to mówią amerykanie "dronić", czyli wpadać w nieprzyjemne dudnienie basem, szczególnie w zakresie 2,8-3,5 tyś obr.

 

Ale jak nie spróbujesz ,to się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po krotkiej wymianie zdan z włascicielem tego back box nie jestem pewien?

No właśnie :wink: Bo mi się wydaje że nie będzie pasował bo w ofertach producentów nawet backboxy do Imprezy i Forka są wyróżnione osobno i mają różne ceny więc myślę że to nie to samo no ale może ktoś tak robił i wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benmar napisał(a):

po krotkiej wymianie zdan z włascicielem tego back box nie jestem pewien?

 

No właśnie Bo mi się wydaje że nie będzie pasował bo w ofertach producentów nawet backboxy do Imprezy i Forka są wyróżnione osobno i mają różne ceny więc myślę że to nie to samo no ale może ktoś tak robił i wie lepiej.

 

No P&P to pasować nie będzie, ale załozyć się da, tylko pospawać jakieś rurki trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli już gdzieś było, to sorrrki :unsure:

 

Chce w moim Forku 2.0 diesel MY2010 wymienić wydechy. Niestety wydechy - bo są 2 i trzeba będzie (chyba) zrobić oba??

Po co - bo nie słyszę własnego silnika. Bardzo podoba mi się to "brzmienie" z postu "x_maly_x".

Pytanie - czy zmieni to dynamikę silnika?

- czy wystarczy wymienić same wydechy czy trzeba będzie coś jeszcze zmienić/przerabiać (pytam, bo autko na gwarancji)

- jakich producentów wybrać, żeby to było trwałe i jakie są orientacyjne koszt takiej zmiany ?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...