Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Panstwa, prawda okazala sie straszniejsza niz przypuszczalismy. Afera "łowcow skor" zatacza coraz szersze kregi... Podejrzany szef firmy .... zlapany na goracym uczynku!

 

 

Podłe oszczerstwo :evil:

 

 

 

 

Żądam satysfakcji :twisted:

 

 

 

 

 

Ja wybieram broń pachołku :!:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korki od szampana :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Miejsce pojedynku - impreza u Simona 12 września :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądam satysfakcji :twisted:

 

A z tym to prosze do Agi a nie do mnie :mrgreen: :razz:

 

Miejsce pojedynku - impreza u Simona 12 września :lol: :lol:

 

Ide udeptywac ziemie :!: (pewnie sie skonczy w jak w kawale z puenta "w nooogi!") :wink: :mrgreen:

 

 

szubaru, heh, to fakt, umknelo mi, ze Ty buszujez w Radosci :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon napisał/a:

Ha, dotarlem do domu. Na pulawskiej jak zwykle oblawa, ale tym razem dowiemy sie o co chodzi,bo zlapali na niej Kapica :razz:

ewidentnie kogoś szukają, policjant nie chciał nawet prawa jazdy, tylko dowód osobisty i rejestracyjny po czym otworzyć bagażnik, szybki rzut oka i usłyszałem: "szerokiej drogi".

 

to wspaniala akcja antynarkotykowa.

w zeszlym kwartale za malo zlapali, wiec w tym musza nadrobic.

wczoraj akurat jechalem pulawska z cargo w przeciwnym kierunku, ale gdyby mnie przyszlo w tym stac, to chyba bym sie wku... zirytowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spocie na ślubie Durbosa: - sobota g. 16.00 ul. Rakowicka/Wołoskiej - Durbos zaprasza wszystkie subaraki do narobienia hałasu pod kościołem

 

 

Dla tych co jadą na Air Show do Radomia - proponuję zbiórkę w niedzielę o g. 8.15-8.30 rano w Jankach w McDonaldzie przy Ikea (zabrać sprzęt piknikowy - koce,leżaki, lornetkę, itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jadą na Air Show do Radomia - proponuję zbiórkę w niedzielę o g. 8.15-8.30 rano w Jankach w McDonaldzie przy Ikea (zabrać sprzęt piknikowy - koce,leżaki, lornetkę, itp)

 

Maciuś, a nie możemy się umówić dalej, będę wyjeżdżać na wysokości Magdalenki i nie warto mi się cofać do Janek... ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bedzie wyglądał wyjazd z Warszawy przez Raszyn, Janki akurat w sobotę, ale ja ostatnio ćwiczę Wilanów-Konstancin-G.Kalwaria-Warka-Białobrzegi i tam wjazd na 7-emkę. Nie ma korków i tylko 10 km dalej. Polecam :idea:

PS. Kiedyś z Warki udało mi się dojechać do Radomia bezpośrednio, omijając siódemkę ale nie pamiętam drogi zbyt dobrze. Raczej dla ciekawskich :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia szczerze mowiac. Do tej pory byl regularnie. W programie godzinowym jest wymieniony blok aeroklubowy i wtedy z reguly wlasnie wystepowal pan Jerzy. Pewnie i tym razem tak bedzie.

 

 

Z lornetek pozytek raczej zaden, za szybko "pieruny" lataja :razz: :mrgreen:

Za to lepiej zabrac rolke papieru toaletowego, bo jak sie biedny, umeczony narod radomski rzuci na toi-toje to w mig nie ma tam tego jakze potrzebnego od czasu do czasu artykulu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia szczerze mowiac. Do tej pory byl regularnie. W programie godzinowym jest wymieniony blok aeroklubowy i wtedy z reguly wlasnie wystepowal pan Jerzy. Pewnie i tym razem tak bedzie.

 

Sprawdzałem w różnych źródłach i ... Będzie! I jak zwykle na fox'ie. Od niego zaczynają się aeroklubowe. Trzeci w kolejce Robert K ;) na extra 300

 

'Pokaz akrobacji szybowcowej:

-Jerzy Makula (szybowiec MDM-1 Solo Fox) holowany przez Ireneusza Szołtyska ultralekkim samolotem SKYLEADER o zupełnie nowej konstrukcji'

 

... za to Patrol France tym razem ominął Radom :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie! I jak zwykle na fox'ie

 

To jak zwykle z glosnikow poplynie muzyka: Era -Ameno :razz:

 

niestety, tyż się obawiam...

 

z tą muzyką nigdy nie było zbyt dobrze

 

jakieś 2 sezony wcześniej latał pod oklepanego Vangelisa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi korkami w niedzielę rano. - Gorzej będzie z powrotem :evil:

 

Vergette - dobrze, zmieniamy miejsce niedzielnego spota na stację Statoil (pierwsza po prawej od skrzyżowania z Magdalenką) za Sękocinem na godz. 8.30-8.45

Ci z Piaseczna będą mogli przyjechac przez Magdalenkę.

 

Simon - co rozumiesz przez bramę główna- tą od strony ul. Lubelskiej

 

Bo ja zawsze podjeżdzałem na osiedle Dzierzków od strony Centrum (były parkingi przy ogródkach działkowych) i wchodziło sie dużą bramą od strony Al. Wojska Polskiego (tam np.zatrzymywały sie wszystkie autobusy które zwoziły z okolicznych parkingów).

 

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 11:38 am ]

Mam newsa :!:

 

Na ślubie Durbosa na flecie :!: zagra Michael - będzie mieli niepowtarzalną okazję poznać jego nowe oblicze :roll: :mrgreen: - sobota g. 16.00 - kościół na ul Rakowieckiej/Wołoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na flecie :!: zagra Michael

 

nieoficjalnie dowiedziałem się, że ów będzie tam w stroju cherubina :wink:

 

czas zastanowić się nad stosownością wypadu do Radomia, skoro większe atrakcje czekają na Rakowieckiej... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...