Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Wiara czyni cuda ...ale blacharz by sie przydał :mrgreen:

 

Wstawiam do warsztatu na wyjazd do moskwy to naprawia

 

co mi dobrego przywieziesz ? :mrgreen:

 

Wóde bede wiózł - z egmentu Premium oczywiscie :mrgreen:

Mozemy sie napic w wolnej chwili - Tekla juz mnie sie była znudziła :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 17, 2008 11:34 am ]

co mi dobrego przywieziesz ? :mrgreen:

 

Ruska mine przeciwpancerna. :mrgreen::twisted: :wink:

 

Simonie ...

Zdaje się iz dostrzegam w Tobie Morderce :shock:

Przywioze przeciwiechotna , gdyz taka nie zabija ale jajca po drzewach rozrzuca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy sie napic w wolnej chwili

 

Chętnie wejdę w temat. Dołączę się z odpowiednim wkładem własnym ;)

 

Przy okazji, pozdrowienia dla Ciebie, Graca, Matiego i Maćka spotkanych wczoraj na RR.

 

Blue !

kumam ossokamman i jak wroce z torba wodzitsu premium ( o ile mnie celnik nie ograbi ) to zorganizuje cos jak nic!

I wstyd mi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Forumowe Subaraki mam pytanko... :roll:

Na co dzień przebywam sobie w Łodzi i spotykam się w tamtejszym forumowym gronie, w każdym razie jutro jadę pod Warszawę, dokładnie do Pruszkowa - oglądać Legasia na sprzedaż.

 

Poszukuję towarzystwa i rady przy podejmowaniu decyzji, bo już sam fakt, że kobieta sama miałaby oglądać i decydować się na autko wydaje sie zabawny :lol:

 

Stąd moje pytanie, czy jest ktoś chętny, aby podjechać w niedziele ok. 13 do Pruszkowa?

 

Zainteresowanych i chętnych do pomocy proszę o info, to dam wiecej namiarów na kom, gg, maila*

 

* niepotrzebne skreślić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, nie widzę nic zabawnego w tym, ze kobieta miałaby oglądać i decydować się na auto ale ja nie mam poczucia humoru. Mam nadzieje , ze koledzy pomogą .

 

Dobramagilla , może i blacharz by się przydał ale za to dzwięk Twojego subaru jest REWELACYJNY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, nie widzę nic zabawnego w tym, ze kobieta miałaby oglądać i decydować się na auto ale ja nie mam poczucia humoru. Mam nadzieje , ze koledzy pomogą .

 

Dobramagilla , może i blacharz by się przydał ale za to dzwięk Twojego subaru jest REWELACYJNY :)

 

Lizusek. :mrgreen:

Jak sprayowanie płotu przebiega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lizusek tylko mam dobry sluch :)

 

Zły , daj spokoj , w sobote skonczyłam układać moje wspaniałe 10 m szesc drewna o 20 .00 choc nikt nie wierzył , ze zrobie to w jeden dzien ( sasiad jeszcze nie skonczyl ) , musialam posprzątac w domu bo nie mam pani Bogusi ani jakiejkolwiek innej, daj zyc - musiałam Babcie odwiedzic a traz robie papiery klientowi bo jutro podatek trzeba zapłacić .

Przedłuż mi dobe to nie ma sprawy .

Postaram sie jak najszybciej obiecuje , dzieki za pożyczenie super maszyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... w sobote skonczyłam układać moje wspaniałe 10 m szesc drewna o 20 .00 .......

10 m "przestrzennych" :mrgreen: - to Ty zimny wychów stosujesz - w zimę chyba psiakom woda w miskach zamarza :mrgreen:.

Żeby kobieta drewno układała :shock: - moja lepsza połowa tylko raz to zrobiła :mrgreen: ...... teraz zamawiam z układaniem :mrgreen: :cool: :mrgreen: :cool: :mrgreen:

 

....... a traz robie papiery klientowi bo jutro podatek trzeba zapłacić .......

Twoi klienci to mają luz - ja musiałem papiery dać Księgowej "już" w środę :mrgreen: , w czwartek dostałem wyliczenia i płaciłem w piątek :cool:

 

Tak przy okazji - chyba w piątek na Fabrycznej kole mojego łosiedla mrygnął mi awaryjnymi Mondziak - to Ty :?: - jakoś kojarzyłem Cię z Volvo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja . Częsciej jezdze Mondziakiem, Volvem rzadzej . Fajnie, ze juz wrociles , łąkę skosili wiec znowu filmy moge ogladac :)

 

Juno , 10 ms spokojnie wystarcza tylko trzeba miec opanowana technikę szybkiego nagrzewania plaszcza wodnego. W zeszlym sezonie spalilam 7,5 msz i w domu zawsze bylo ponad 20 st.

Jak sie zacznie sezon to jak chcesz moge Tobie pokazac.

 

No niestety ja musze zamowic bez ukladania bo z moglabym zamowic pewnie o 3 metry mniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja . Częsciej jezdze Mondziakiem, Volvem rzadzej . Fajnie, ze juz wrociles , łąkę skosili wiec znowu filmy moge ogladac :)

W takim razie odpozdrawiam :smile: - Qrcze nie ten wątek :roll:

 

Juno , 10 ms spokojnie wystarcza tylko trzeba miec opanowana technikę szybkiego nagrzewania plaszcza wodnego. W zeszlym sezonie spalilam 7,5 msz i w domu zawsze bylo ponad 20 st.

Jak sie zacznie sezon to jak chcesz moge Tobie pokazac.

Miałem nadzieję, że wcześniej znajdzie się jakaś okazja :grin:

 

No niestety ja musze zamowic bez ukladania bo z moglabym zamowic pewnie o 3 metry mniej .

Oopsss ...... nie kumkam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie bedziemy palic w kominku przy 20 stopniach na dworzu :) Choc wczoraj Twoj sasiad rozpalil .

Jesteś pewna, że mój sąsiad - my wczoraj paliliśmy :mrgreen:

 

Nie kumkasz to pisze, nie mam drobnych na zaplacenie za ulozenie .

To tylko 10 peelenów za metr przestrzenny - lubię to określenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołeczek, miałem tak zawalony dzień, że nawet nie próbowałem się odzywać.

Jak oględziny autka?

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 12:07 am ]

w sobote skonczyłam układać moje wspaniałe 10 m szesc drewna o 20 .00

A wystarczyło zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 12:07 am ]

w sobote skonczyłam układać moje wspaniałe 10 m szesc drewna o 20 .00

A wystarczyło zadzwonić.

 

Stary!

Takie ukladanie drewna pod drewutnia to poważna sprawa i powazna logistyka!

Potrzebne jest konkretne nadzorowanie prac! Próbowałem i dostałem po łapkach szklanka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...