Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Vert mówi, że polana jest zalana. :sad:

Nie wiem jaka jest sytuacja, teraz juz nie nadaje sie aby pojechac i sprawdzic.

Jakby impreza miala nie wypalic proponuje spojrzec w ten watek i przeniesc spotkanie. Ognisko na pewno da sie zrobic bo piasek jest a i jak sie za gorka schowamy to wiatr nas nie zmeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co, to wieje tak, ze ognisko musielibysmy rozpalac benzyna, bo po prostu urywa glowy. Wlasnie wlaczyli mi prad po ponad 4 godzinach, wiec pewnie lamie drzewa, bo tak to juz dawno nie bylo... Zreszta nie wiem czy to az taka wielka przyjemnosc siedziec przy takiej pogodzie, ja tez jestem za przelozeniem, w koncu to ma byc przyjemnosc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta nie wiem czy to az taka wielka przyjemnosc siedziec przy takiej pogodzie, ja tez jestem za przelozeniem, w koncu to ma byc przyjemnosc.

Dokładnie, może jakiś termin ciut dalszy to więcej osób sobie wolną niedzielę zarezerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziś jest piękna pogoda i nic chyba nie wieje, więc co z ogniskiem.

Tych dużych worków z drzewem nie było. ale kupiłem, mniejsze po 5PLN za worek. Niech każdy wrzuci troche kominkowego i bedzie ok.

Wezmę siekierę. może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pisz niezależnie od pogody. Hogi i Simon1 - macie u mnie minusa za podżeganie! wrrrrrrrrrrrrrr. :twisted:

a jak trochę wieje to lepiej się pali! :razz:

maciekSubru, dokladnie! będzie fajnie, a pogoda coraz ładniejsza! :wink:

amatorzy zostają w domu hihihih :twisted:

będę na JETcie o 1345! Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, 1345 na JETcie, poczekamy do 1400, a potem zgodnie z opisem wczesniejszym:

Zimne Doły Polana położona jest pomiędzy Żabieńcem a Zalesiem Górnym, 4 km na południowy-wschód od Piaseczna, przy tzw. trakcie wareckim. Można tu dojechać samochodem od strony Piaseczna skręcając w Żabieńcu z drogi krajowej nr 79 w prawo. Za miejscowością należy jechać prosto drogą asfaltową wzdłuż lasu, by po ok. 500 m skręcić w lewo w szeroką drogę leśną (historyczny trakt warecki), która zaprowadzi na miejsce. Jadąc drogą krajową nr 79 od południa należy skręcić na światłach w Pilawie w lewo w stronę Zalesia Górnego, a następnie na wysokości leśniczówek Chojnów i Dobiesz w prawo w drogę leśną. Na miejscu znajduje się duży, mogący pomieścić kilkadziesiąt samochodów utwardzony parking leśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo cieplo, ogniseczko pieknie sie palilo, pod dachem, kielbasa, browar, rozmowy, bylo EXTRA.

frekwencja spoko, dzieciarnia lepila balwany, a najbrzydszy poszedl do ognia :twisted:

kto nie byl niech zaluje!

podrzuce jakies zdjecia lada moment mam nadzieje!

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe mi wyszly fotki bo nie wzialem swojego aparatu :evil: tylko malpiatke zony.

niemniej cos tam wyszlo:

http://picasaweb.google.com/mjaskiew/OgniskoFORUMSubaru

zdrooowka!

i dzieki wszystkim za fajnego spota i zuchowa frekwencje!

bedzie kolejne ognisko mam nadzieje ze nie za 2 lata :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajefajnie... co prawda troszkę się spóźniłem, ale było warto. Mój Tata też był pod wrażeniem, że potrafiliśmy się zebrać w taka pogodę... podobało mu się...

...troszkę tylko marudził za te dwa poślizgi przy wyjeździe... :twisted::mrgreen:

Obiecałem że wezmę go na jakąś pojeżdżawkę...

Następnym razem obiecuję stawić się również z potomkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie wyszlo bardzo fajnie towarzysko :-) Bylo o wszystkim :mrgreen: O najnowszych plotkach, up i down pipe'ach, wrednych glinach, KJS-ach, tluczacej maglownicy i w ogole zajefajnie.

 

Miejsce tez ciekawe. Sniego ostro sypal, a my pod dachem z fajnym ogniskiem.

 

No i ta MACZETA :twisted: Zostalem wielbicielm i zakladam fanklub :wink: Super sie nia rąbało. Kielbaski mozna pokroic, piwo otworzyc, paznokcie obciac :wink: Do samoobrony tez by sie nadala. Plaska taka fajna i pod dywanik pasazera sie zmiesci i bedzie do szybkiego wyjecia, gdyby ktos np. piwo chcial otworzyc... na naszej glowie. Nie to co taka "prostacka" siekiera. Tylko do rabania he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ta MACZETA Zostalem wielbicielm i zakladam fanklub

 

Proponuję się tak nie afiszować z zamiłowaniem do maczet, bo policja teraz coraz częściej przetrzepuje fora. Jeśli więc ktoś zarąbie kogoś maczetą, to Ciebie pierwszego zaproszą na przesłuchanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...