Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Simon1, rozumiem że Ty będziesz na zbiórce w Starej Papierni w Konstancinie ? ktos jeszcze abym wiedział kogo wypatrywać :)

 

Marro, podjedz lepiej na tego Jet'a przy pulawskiej, tam sie ludziki zbieraja co wiedza dokladnie jak tam dojechac, ja tak jak mowilem nie moge potwierdzic czy bede na 100% z powodu popijawy. Niestety w smutniejszej atmosferze niz to bylo z poczatku planowane. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy się komplikują :roll:

 

Byłam dziś na mojej uczelni i dowiedziałam się, że niedzielny egzamin został przełożony z godziny 9.00 na... 11.40 :???: Trwa 90 minut, czyli kończy się o 13.10 (nie wyszłabym wcześniej, bo to najgorszy egzamin w historii mojego studiowania i nawet te 90 minut to będzie za mało :roll: )

Przy założeniu, że wspólnie z Hogim i sirchaserem mamy jechać po drewno do Beaty, to zwyczajnie nie ogarnę tego czasowo :???:

 

A na domiar złego kolejny egzamin mam w poniedziałek... Co robić? No co robić? :roll:

 

Całe życie pod górkę. A jak z górki, to i tak po kamieniach! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na mojej uczelni i dowiedziałam się, że niedzielny egzamin został przełożony z godziny 9.00 na... 11.40 :???: Trwa 90 minut, czyli kończy się o 13.10 (nie wyszłabym wcześniej, bo to najgorszy egzamin w historii mojego studiowania i nawet te 90 minut to będzie za mało :roll: )

dasz radę !!

Przy założeniu, że wspólnie z Hogim i sirchaserem mamy jechać po drewno do Beaty, to zwyczajnie nie ogarnę tego czasowo :???:

mogę na Ciebie poczekać, możemy podjechać do Beaty trochę później i odebrać drewno jeśli Bea zostawi je w dostępnym miejscu.

Dojazd na miejsce spotkania jest mi znany :)

 

A na domiar złego kolejny egzamin mam w poniedziałek... Co robić? No co robić? :roll:

 

lepiej poprawki nie mieć...więc jeśli potrzebujesz się pouczyć to ognisko trzeba by odpuścić. Nie martw się - będą następne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja podjadę z synkiem, miło się zapowiada... a dużo dzieci będzie? O psach słyszałam... :mrgreen:

jak narazie bedzie Hogi z synkiem i dwojka moich dzieciakowcow (5 i 7,5 roku).

nareszcie pelna integracja sie zapowiada! ha! i znowu polowy nie bede znal :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja podjadę z synkiem, miło się zapowiada... a dużo dzieci będzie? O psach słyszałam... :mrgreen:

jak narazie bedzie Hogi z synkiem i dwojka moich dzieciakowcow (5 i 7,5 roku).

nareszcie pelna integracja sie zapowiada! ha! i znowu polowy nie bede znal :razz:

 

ja tez bede z małą (3,5 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirchaser, Hogi, dzięki za wsparcie i chęć niesienia pomocy :wink:

Skoro czasowo jest to do ogarnięcia, to kwestią decydującą jest stan mojej wiedzy na poniedziałkowy egzamin. Dam znać jutro popołudniu.

A tymczasem idę się zaprzyjaźnić z podręcznikiem od Bankowości Elektronicznej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak tanio po 8 zeta? Na Dżecie jest po 10 straszna cienizna.

Trzeba było zrobić ognisko po Nowym Roku :idea: Każdy wziął by choinkę z domu i po problemie w domu i na spocie :mrgreen: jak to się mówi dwie pieczenie przy jednym ogniu :lol: o trzeciej jako dekoracja świąteczna nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...