Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

ba no masz, a ile zdjęć się naoglądaliśmy... :wink:

 

 

Nawet notebooka się nie chciało nikomu wyciągnąć... :grin:

 

Co się dziwisz, Chlor nie pozwolił nikomu dojść do słowa :mrgreen:

 

Poogladaj sobie filmy - tylko Ciebie słychać. Tak wiem dowód jest tendencyjny ICMPTZ ? ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam na imię Paweł i jestem klubowiczem Mitsubishi Klub Polska i chciałbym zaprosić wszystkich właścicieli i pasjonatów samochodów na spotkanie w Warszawie.Jak pewnie większość z was wie , w Stolicy nie ma żadnego klubu tuningowego które miałoby regularne spotkania a regionalne spoty dotyczą jedynie określonej marki lub określonego modelu samochodu. Chcielibyśmy to zmienić, dlatego organizujemy to spotkanie i zapraszamy wszystkich chętnych lubiących motoryzację. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich bez względu na model, markę czy rocznik samochodu. Jeśli lubicie takie spotkania i mielibyście ochotę wyrwać się z domu i pogadać z ludźmi lubiących motoryzację to serdecznie zapraszam. Zaproszenie to wysyłam do wszystkich klubów regionalnych, które organizują spoty w Warszawie, więc na spotkaniu będą wszystkie marki samochodów dostępnych w Polsce.

 

Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 września 2007 roku o godzinie 17:00

Miejsce spotkanie to parking przed Stadionem Legii Warszawy. Miejsce jest na tyle duże, że pomieści sporo aut i jest w centrum Warszawy, więc każdy będzie miał blisko żeby podjechać.

 

Na dowód tego, że jestem poważną osobą , która nie oderwała się od gier typu Need For Speed i nie mam 10 latek przesyłam linka do mojego auta:

40cc2069c0959a47m.jpg

 

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

 

Oczywiście czekam na komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie środowy spocik w Łazienkach? 19.30?

 

Ze względu na to, że robi sie coraz zimniej a Pub w ŁAzienkach zamykaja już o g. 20.00 a pewnie w przyszłości jeszcze wcześniej - proponuje znaleźć nowy lokal, taki gdzie muzyka nie gra za głośno i jest wentylacja (to dla tych co nie palą ) - jakieś propozycje na miejsce spota w środę o g. 19.30.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypel Czerniakowski statek Maristo?

Jeff's Rokitnicka/Żwirki i Wigury Pole Mokotowskie

Pub Lolek Pole Mokotowskie

 

z racji, ze jestem hydrofilem :) glosuje za statkiem Maristo!

pozatym tam jest troche przestrzeni i zieleni (bieli w zimie :razz: ) i spokojnie.

dobry pomysl! proponuje sprawdzic!

Hogi? tam sie dojezdza do samego statku?

 

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypel Czerniakowski statek Maristo?

Jeff's Rokitnicka/Żwirki i Wigury Pole Mokotowskie

Pub Lolek Pole Mokotowskie

 

z racji, ze jestem hydrofilem :) glosuje za statkiem Maristo!

pozatym tam jest troche przestrzeni i zieleni (bieli w zimie :razz: ) i spokojnie.

dobry pomysl! proponuje sprawdzic!

Hogi? tam sie dojezdza do samego statku?

 

zdroowka.

 

Tak.

Dojazd jest ulicą Zaruskiego, za szkołą, przed kładką dla pieszych i wjazdem na teren Straży Miejskiej, dalej prosto, koło harcerzy w lewo, w prawo i na wale przy samym statku można zaparkować.

Przed statkiem tez są wystawione stoliki z parasolami (Bea :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...