Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

kto chętny niech się dopisze z preferowaną datą (ew. nocleg jest), może w ten sposób ogarniemy:

1. gourmet - dowolnie

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak - 3 lub 4 (tak?)

4. Agrest bez noclegu + Wiolka + mała łobuzica (6msc) - data dowolna aby pogoda była

No to się dopisaliśmy :cool: Mam nadzieję że jest jeszcze jakaś miejscówka :wink:

 

asz Ty przechrzcie :razz: :mrgreen:

 

Hehe.. kszest to ja mam w te niedziele... :smile: tzn nie ja tylko mała łobuzica :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gourmet - dowolnie

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak - 3 lub 4 (tak?)

4. maciekSubru & co.

5. Agrest bez noclegu + Wiolka + mała łobuzica (6msc) - data dowolna aby pogoda była

6. Yacho + zestaw - 1,2, lub 3 maj (nie wie czy z noclegiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to takie miejsce, że go nie ma w szukaczach ani targeo (Rejentówka), najbliżej jest Radzymin i Beniaminów. Ściągnąłem z zumi mapkę do obejrzenia. Chyba najlepiej, jak każdy sobie dobierze porę, ja będę ruszał zapewne ok. 10, więc albo zbiórka na stacji JET na Radzymińskiej, albo opiszę dojazd + telefon na ostatnie 600 m dojazdu dla tych, co będą później

trasawv3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to takie miejsce, że go nie ma w szukaczach ani targeo (Rejentówka), najbliżej jest Radzymin i Beniaminów. Ściągnąłem z zumi mapkę do obejrzenia. Chyba najlepiej, jak każdy sobie dobierze porę, ja będę ruszał zapewne ok. 10, więc albo zbiórka na stacji JET na Radzymińskiej, albo opiszę dojazd + telefon na ostatnie 600 m dojazdu dla tych, co będą później

Obrazek

ja wiem jak tam jechac (w koncu mam rodzine w radzyminie). nie wiem znam tylko szczegolow koncwki dojazdu. mozesz mi podac numer na priv? i opisz ktora ta to ostatnia przed zakretami. zeby nie zawracac :razz: jakis punkt charakterystyczny?

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zabrać ze sobą?? oprócz płynów wysokoprocentowych i miesiwa na grila??

Jakiś węgiel, krzesełka????

Mi też wyślij nr. kom na priv, jak będę miał problemy to zadzwonię.

Może spotkamy się wszyscy w markach pod M1 i pojedziemy razem???

Będzie raźniej.....

O której planujecie wyruszyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zabrać ze sobą?? oprócz płynów wysokoprocentowych i miesiwa na grila??

Jakiś węgiel, krzesełka????

Mi też wyślij nr. kom na priv, jak będę miał problemy to zadzwonię.

Może spotkamy się wszyscy w markach pod M1 i pojedziemy razem???

Będzie raźniej.....

O której planujecie wyruszyć????

no nie wiem. ja to bym wczesniej jakos wyruszyl niz Macieksubru proponowal. po pierwsze dlatego ze jak sie umowimy o 14 to wyjedziemy o 15, a po drugie szkoda dnia. trzeba sie upic, wytrzezwiec, upic, wytrzewiec i wrocic do domu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ok 10 osób znajdzie się porcelana i zastawa, powyżej niech każdy weźmie, byle nie plastiki. Do siedzenia jest 6 foteli/krzeseł + 2 ławki - jak macie to bierzcie ponad to. Stoły są. Grille mam dwa - żeglarski na ok. 6 osób lub duży na 12, czyli chyba duży, muszę ogarnąć jego przewóz. Reszta - woda ze studni jest, papier toaletowy, mydło itp także. Komarów na pewno jeszcze nie będzie. Z niezbędników: płyny, także soft, jedzenie - także coś zielonego, brykiety i rozpałka, 2KC, kogutki lub podobne. Jeżeli komuś spodoba się okolica i nie będzie chciał/mógł opuścić tej luksusowej rezydencji - są 2 wersalki, potrzebny śpiwór, etc. Dla zwolenników haute cuisine - jest kuchenka gazowa i mikrofalówka oraz garnki. Czajnik elektryczny także. Ponieważ nic tak dobrze nie robi rano jak jajeczniczka na kiełbasce i kawa - zgłoszenia do czwartku, żebym zamówił wiejskie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde. brzmi swietnie! szkoda, ze 4go ide do pracy :evil: . szczegolnie urzekl mnie zakaz plastikow! i gril ZEGLARSKI! widze, ze bedzie oczym pogadac poza uppipami, downpipami, rozporkami i mapami :razz:

szkoda ze to nie 2giego jest :sad:

ahoj! zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zabrać ze sobą?? oprócz płynów wysokoprocentowych i miesiwa na grila??

Jakiś węgiel, krzesełka????

Mi też wyślij nr. kom na priv, jak będę miał problemy to zadzwonię.

Może spotkamy się wszyscy w markach pod M1 i pojedziemy razem???

Będzie raźniej.....

O której planujecie wyruszyć????

no nie wiem. ja to bym wczesniej jakos wyruszyl niz Macieksubru proponowal. po pierwsze dlatego ze jak sie umowimy o 14 to wyjedziemy o 15, a po drugie szkoda dnia. trzeba sie upic, wytrzezwiec, upic, wytrzewiec i wrocic do domu :twisted:

Na 15 to szkoda dnia, chyba, że priorytetem są patriotyczne obowiązki :shock:

 

[ Dodano: Pon Kwi 28, 2008 8:16 pm ]

szkoda ze to nie 2giego jest :sad:
jeżeli będzie lepiej i weselej to może być i 2, dla mnie rybka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, a lista na 3go maja rozumiem przedstawia sie taaak:

1. gourmet

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak

4. maciekSubru & co.

5. Agrest + Wiolka + mała łobuzica (6msc)

6. Yacho + zestaw zwiedzajaco-pochlaniajacy

ktos jeszcze?

 

[ Dodano: Pon Kwi 28, 2008 8:23 pm ]

szkoda ze to nie 2giego jest :sad:
jeżeli będzie lepiej i weselej to może być i 2, dla mnie rybka.

jak to??? czas do tylu bedzie lecial! niezle sie zapowiada... naprawde.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...