Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napadlem na zakret pod Imola jak zly... a potem zacisnalem zeby i modlilem sie, zeby gdzies zlapalo bo wpadlbym chyba do srodka. :shock: Panowie, UWAGA! pod sniegiem jest zamarzniety zywy lod sporej grubosci, a na to pomoc moga tylko opony z kolcami! Ale ogolenie fun nie z tej ziemi! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niedlugo ogniska beda jedyna forma komunikacji forumowiczow... Przegladam wiadomy watek i powiedziec ze jestem wsciekly to malo... Zenada, niezaleznie od tego jak to sie skonczy. :roll:

co ma byc to bedzie. ja tam chyba jestem za tym zeby to olac. do d.. z ta polityka.. zlikwiduja to sie przeniesiemy najwyzej przeniosa sie ci sami ludzie co sa tu wiec tez bedzie dobrze. jakos po uniesieniu rece mi opadly i mam to w nosie troche. dzialajmy sobie tu dalej a co bedzie to zobaczymy. howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślizgawka to już była o 19.00 na EKO

Pozdrawiam wszystkich ślizgających sie tam dzisiaj. :mrgreen:

Było strasznie dużo samochodów i na maksa ślisko. Jak ja odjeżdżałem, to przyjechał Jurek, pewnie wszystkich skillował :lol: (nie... no Krzyśka się nie dało, jechał jeszcze na w miarę przyczepnej nawierzchni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Po śniegu? Czy zapowiadają jakieś opady? Ja wczoraj w nocy trochę pojeździłem - było na tyle pusto, że udało mi sie nawet skilować pewien słupek :smile:

 

[ Dodano: Pon Sty 07, 2008 4:26 pm ]

na imoli mozna pieknie pokrecic

Wyślizgałeś wszystko czy da się jeszcze pojeździć :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim Warszawiakom ;] mozecie zdradzic konkretne namiary na miejscowki gdzie mozna poupalac? ;-) Ostatnio w weekendy trzaskam sporo kilometrow po zakamarkach wawy zeby znalezc jakies place na slalom i innych zabaw :cool: bede wdzieczny za dokladne info na PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mizoo, niezla iraczej spokojna miejscowka jest pod Piasecznem, IMOLA, spory parking, zmienia sie czesto konfiguracja terenu, nie ma problemow z policja, a jak ochroniarze maja czasem gorszy dzien, to 5zl zalatwia sprawe. To jest w miejscu gdzie kiedys byla zajezdnia trolebusow.

 

Tyle, ze sniegu zaczyna byc powoli jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, jeszcze raz dzieki za nawigacje ;-) Bede obserwowac watek i jak zaplanujecie sie gdzies spotkac to wpadne was odwiedzic :razz:

 

Fajno, im nas wiecej tym nas lepiej. :mrgreen: Najblizsza okazja bylaby chyba na final WOSP, ale jakos nie moze sie towarzystwo zorganizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...