Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

tysz kopa poprosze bo sie nie zjawilem. film fajny byl :)

 

ja juz noge rozbujowywam - bede kopal przy najblizszej okazji. :evil:

 

Big.G, Wojczek, DobraMagilla dzieki wielkie za spocika - posiedzielismy, popilismy, pojedlismy (co poniektorzy) i pogadalismy bylo fajowo

na prawde kilka osob zasluzylo na kopulca w dupulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem otwarty na propozycje spotowe bo i tak nudno jest.... adamus i tak duzo zrobiłes widac poprostu ze barka dla kawiorow to szmelc lepiej polansowac sie w szpilce ale jakos dobrze mi na tej obskurnej barce... nie brak mi tam nikogo.. zamiast spotow bedą teraz spotkania znajomych widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem otwarty na propozycje spotowe bo i tak nudno jest.... adamus i tak duzo zrobiłes widac poprostu ze barka dla kawiorow to szmelc lepiej polansowac sie w szpilce ale jakos dobrze mi na tej obskurnej barce... nie brak mi tam nikogo.. zamiast spotow bedą teraz spotkania znajomych widac...

 

swieta racja - ja to chyba z racji swojego zawodu cos bede musial pomysles i import kawioru do kraju wstrzymac - coby nam sie tu nie panoszyl za bardzo

 

ale kawiory se wczoraj przerabalista :evil: wiedzielista ze spot jest to trzeba bylo przynajmniej kolnac ze nie lubita barki to bysmy podjechali do szpilki czy innej szparki :evil:

 

ciekawe czy kawiory po 2 zapasy ze soba woza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQUASH !!! :) NO TO WIDZE ZE KOLEGA O PODOBNYCH UPODOBANIACH :) w takim razie ja Ci nie odpuszecze i zapraszam na skloszarke :) ja jezdze 1-2 razy w tyg do Kahuny przy TVNie. Pasuje Ci wtorek lub sroda miedzy 12-16 podjechalibysmy na godzinke i pobiegali z rakieta ? jak wiecej chcetnych tym lepiej :) napisz(cie) kiedy macie wolne terminy a ja moja rakieta i pileczka dostosujemy sie pokornie :)

 

pzdr.

 

Skłoszarka je je je :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQUASH !!! :) NO TO WIDZE ZE KOLEGA O PODOBNYCH UPODOBANIACH :) w takim razie ja Ci nie odpuszecze i zapraszam na skloszarke :) ja jezdze 1-2 razy w tyg do Kahuny przy TVNie. Pasuje Ci wtorek lub sroda miedzy 12-16 podjechalibysmy na godzinke i pobiegali z rakieta ? jak wiecej chcetnych tym lepiej :) napisz(cie) kiedy macie wolne terminy a ja moja rakieta i pileczka dostosujemy sie pokornie :)

 

pzdr.

 

Skłoszarka je je je :mrgreen:

 

skuosza wlasnie zaczalem i sie wciagnalem :mrgreen: u mnie to raczej wchodza w gre godziny poznowieczorne od 22 w gore :)

 

teraz nastepna squoszarka w niedziele o 22 w Sinusie :)

tez blisko bo w wilanowie 2 min subarakiem od TVNu

 

mam nadzieje ze sie wykuruje po dzisiejszym skreceniu kostki - cos mnie sie krzywo stanelo jak zem z predkoscia blyskawicy :mrgreen: biegl do pileczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w Sinusie :)

tez blisko bo w wilanowie 2 min subarakiem od TVNu

Tylko uwazaj bo jak wpadniesz na suszarke to czas przelotu bedziesz mial 12min ;)

Czesto stoja na Wiertniczej na odcinku od TVN do McD i korzystaja z 50ki :mrgreen: (na przystanku za prawym łukiem i potem na nastepnym na prostej za światłami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panie pan umowmy sie na te niedziele na 22 :) dawaj na priw z numerem kom. umowimy sie dokladniej na zlanie dupy :)

 

co do lania to moze sie powstrzymasz i zlitujesz nad poczatkujacym :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 7:45 am ]

... w Sinusie :)

tez blisko bo w wilanowie 2 min subarakiem od TVNu

Tylko uwazaj bo jak wpadniesz na suszarke to czas przelotu bedziesz mial 12min ;)

Czesto stoja na Wiertniczej na odcinku od TVN do McD i korzystaja z 50ki :mrgreen: (na przystanku za prawym łukiem i potem na nastepnym na prostej za światłami)

 

suszarkowiczow na wiertniczej znam doskonale :) ale fakt ze sie niezle zaczajaja. ja luk przejezdzam ok 60 km/h i jak widze ze ich nie ma dopiero depcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kawiory se wczoraj przerabalista :evil: wiedzielista ze spot jest to trzeba bylo przynajmniej kolnac ze nie lubita barki to bysmy podjechali do szpilki czy innej szparki :evil:

 

Ja akurat nie wiedzialem, wiec czuje sie usprawiedliwiony. Byl szpilkowy spontan z powodu pojawienia sie SPRT. Warto bylo zobaczyc trzy niebieskie smietniki stojace jeden za drugim pod Szpilka.

 

P.S.

Co do squasha to proponuje mecz kawiory vs pasztety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... fakt ze sie niezle zaczajaja. ja luk przejezdzam ok 60 km/h i jak widze ze ich nie ma dopiero depcze :mrgreen:

Ja ostatnio jechałem za 911 (z klatka) i na tej prostej na 2gim przystaku pieknie go zdjeli hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...