Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

oki doki ludziska wstepnie umawiamy sie w czwartek o 20tej na barce - jezeli bedzie padac to pomyslimy nad jakas alternatywa - juz mi sie tu przygotowywac bo ostatnio sie opuszczacie

 

Bo są wakacje, bo niektórzy nie potrafia trafić na barkę, barka to nie ten sam lans co Galeria Mokotów :-) , bo niektórzy jadą na Rajd Finlandii.........

 

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 9:51 pm ]

Gdzie jest "asia" wpadła na forum, groziła przybyciem na barkę i co....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki doki ludziska wstepnie umawiamy sie w czwartek o 20tej na barce - jezeli bedzie padac to pomyslimy nad jakas alternatywa - juz mi sie tu przygotowywac bo ostatnio sie opuszczacie

 

Bo są wakacje, bo niektórzy nie potrafia trafić na barkę, barka to nie ten sam lans co Galeria Mokotów :-) , bo niektórzy jadą na Rajd Finlandii.........

 

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 9:51 pm ]

Gdzie jest "asia" wpadła na forum, groziła przybyciem na barkę i co....?

 

a kiedy Ty jadziesz do krainy Nokii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos dzis gdzies idzie na mecz ? bo mam wybor albo z kobieta w domu albo... ?

 

no cos Ty juz Ci sie kobieta znudzila? :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 10:46 pm ]

No pewnie ! Jak ktos Ci nóżke rozbuja! :mrgreen:

 

kogos poprosze, ale jak juz sie rozbuja to dopiero bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos kulturalny wytlumaczy mi tu jasno ja na barke mam dojechac bo przemykajac wislostrada widzac barke mam wrazenie ze przeleciec trzeba przez pas zieleni :mrgreen:

 

kulturalnych tutaj brak :mrgreen: a tak poza tym to jak jedziesz wislostrada od strony mokotowa przejedziesz tunel, mijasz most i jakies 200-300 m za mostem masz skret w mala uliczke - jest to jedyny skret, od mostu juz sie nie napedzaj bo ten skret to jest tak na prawde nawrot w dol :) a poza tym mozna go rzegapic :) tak jak niektorzy przy ostatnim spocie - sie napedzili i przegapili

 

skad bedziesz jechal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś czymasz już jakąś listę chętnych na dzisiejszy spocik?Coś mało chętnych widzę... :evil:

 

kilka osob powinno byc - cos ostatnio wogole niektorych wcina i sie nie odzywaja - dlatego napisalem ze kto nie przyjedzie chociaz na chwilke ten ma kopa w dupe :mrgreen: i nie zartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien czy damy radę... Od wczoraj znowu mieszka z nami córka - jeśli Aga jej popilnuje to będę :)

 

no to niech Aga jej popilnuje - jako glowa rodziny musisz byc stanowczy :mrgreen:

 

a miedzy innymi o Tobie mowilem :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sie 17, 2006 2:46 pm ]

a dacie rade podjechac na 19.30 - bo ja po wczorajszej awanti mam ciche dni w domu i musze jechac zalagadzac sytuacje :oops:

wiec gdzies o 21 bede musial sie zmyc z barki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...