Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

ja się ustawiłem wstępnie z dwoma forumowiczami :) przyjadą ze mną więc nie czekajcie tylko dajcie w razie czego znać gdzie się zaparkowaliście :)

ma przyjechać TRINI , Marzena (powinna być) :mrgreen: Norb (sory za litere za dużo ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy parafianie :D nie zapomnijcie zabrać jedzenia i picia (dowolność pełna)gdyż zapowiadają ognisko a na ognisko oczywiście trzeba mieć DREWNO na wiśle drewna troche chyba zostało więc nie potrzeba kupować (mam nadzieję) na zegrzu nie mam pojęcia gdzie jest jakieś fajne miejsce (duże) i gdzie można tam ognisko palić... w razie czego chyba trzeba się bedzie zaopatrzyć w opał :roll:

 

Przypominajka sobota 18:00 Promenada-miejsce spotkania (wcześniej jak kto chce) wyjazd na miejsce docelowe 18:30 gdzie? ustalimy na miejscu

 

szerokiej drogi i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zabrać swoją Panią na ognisko... :mrgreen:

 

poweim Ci tak. w mojej milosci do Subaru niestety jestem odosobniony, chociaz odkad zaczalem nim jezdzic i moja Pani sie przejechala to tak jakby stosunki (jej do Subaru) sie ocieplily.

 

ale mysle ze nei da rady bo ona bedzie po 12 godzinach pracy i pewnie bedzie zdechla ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale mysle ze nei da rady bo ona bedzie po 12 godzinach pracy i pewnie bedzie zdechla ;(

 

Moja tez tak mowila tydzien temu a potem zalowala jak obejrzala zdjecia :) Dlatego teraz przyjezdzamy razem.. :)

 

 

Big jak mozesz prosze wypal na plytke zdjecia ktore robiles na ognisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, wyrazy ubolewania :mrgreen: ale spoko polubią się :) moja też nie przepadała na początku za bimbrowozem a teraz już nie chce innego auta :mrgreen:

A tak na marginesie to przynajmniej zapytaj...będziesz miał czyste sumienie a twoja pani nie zrobi ci awanti w razie czego :mrgreen:

 

wolff, zaproś znowu znajomą ;)

 

Big mam płytkę dla ciebie to zabiore ze sobą (tylko przypominajke podeślij rano)

wojczek, tylko nie tojką...proszę :twisted::twisted:

 

bym zapomniał ;) Norb zapowiedział się na spocie :mrgreen: Zabek też powinien być :mrgreen:

proszę państwa szykuje się całkiem spora imprezka :mrgreen: I ZA TO WAS LUBIE HEHE

POTRAFICIE POKAZAĆ RESZCIE CO POTRAFI FRAKCJA WARSZAWSKA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sobota o 18 pod Promenadą? :D A dokładnie w którym miejscu? Ja się tam chyba zgubię, o ile w ogóle jakoś dojadę... :?

 

To było takie: "Niech mnie ktoś zabieeerzeeee :cry:".

 

:mrgreen:

 

TRAFIŁEŚ :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sobota o 18 pod Promenadą? :D A dokładnie w którym miejscu? Ja się tam chyba zgubię, o ile w ogóle jakoś dojadę... :?

 

To było takie: "Niech mnie ktoś zabieeerzeeee :cry:".

 

:mrgreen:

 

TRAFIŁEŚ :mrgreen::mrgreen:

 

ha ha ha... :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Polini - jak będę jechał, to Cię wezmę. Nie mam jeszcze 100% pewności, bo jak kumpel załatwi bilety na Ł3, to idę tam...

 

Fajnie, dzieki wielkie. :D

 

Widzisz, Polini? Załatwiłem Ci transport :mrgreen:.

 

Nie prosiłem, nie bądź zbyt "do przodu" :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...