Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrócę to chętnie polatam przy M1, bo teraz na Zaciszu urzęduje :)

Btw. Jestem w Wiedniu szósty dzień, non stop latam po mieście, i dopiero dziś widziałem prawdziwego Subaraka - GT STI japan made. Ci austriacy to jakieś miękkie ciotki, bo tylko niemieckimi wozami wożą dupy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam xt6, piciu, Snt i resztę ekipy (wola-park cmentarz-północny) :mrgreen:

 

czekam na filmiki :)

 

Odpozdrawiam serdecznie

 

Jutro w pracy załaduje filmy - do południa się pojawią

 

Wiem co tak mi pukało głupia sprawa ""ale mi wstyd " nie powiem co to było :oops:

 

placyk został odśnieżony profesjonalnie :twisted:

 

mamy na filmie jedną małą marcheweczke :)

 

luknijcie na te warunki stare xt w akcji

 

Powoli zaczynam załadowywać troszke mi to zajmie :)

 

tu bangla już:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polatałem z godzinke w Jankach.

 

Było na czym polatać ? Przeszła koncepcja przez głowę aby udać się do Janek.

 

pozdrawiam xt6, piciu, Snt i resztę ekipy (wola-park cmentarz-północny) :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych i nowo poznanych 8) Było wesoło.

 

czekam na filmiki :)

 

Ja mam dwa filmiki jeden z udziałem bakupno, a drugi BMW. Zapodam na YT.

 

Wiem co tak mi pukało głupia sprawa ""ale mi wstyd " nie powiem co to było :oops:

 

I dobrze że tak się to skończyło, a nie wizytą u doktora. A powiedzieć możesz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co tak mi pukało głupia sprawa ""ale mi wstyd " nie powiem co to było :oops:

 

I dobrze że tak się to skończyło, a nie wizytą u doktora. A powiedzieć możesz ....

 

 

powiem tak jak z chirurgiem: jak coś zostawi w pacjencie podczas operacji to jest lipa...

 

fartneło mi sie że zadnych szkód nie było :) TRZEBA POLICZYĆ NARZĘDZIA PO OPERACJI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle pada !! - Taka piosenka kiedyś była... Dziś chyba znów ruszę polatać (tylko wczoraj była przerwa). Raczej zamiast parkingów to zamarznięte szutry za Białołęką w stronę Zegrza... Pusto, szeroko i równo, że moim Teinem daje radę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle pada !! - Taka piosenka kiedyś była... Dziś chyba znów ruszę polatać (tylko wczoraj była przerwa). Raczej zamiast parkingów to zamarznięte szutry za Białołęką w stronę Zegrza... Pusto, szeroko i równo, że moim Teinem daje radę... :twisted:

 

mow gdzie bo to chyba jest kolo mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeźdżenia. Trudne warunki się robią i zalecam wszystkim ograniczenie korzystania z samochodów, a jeśli już jesteście zmuszeni prowadzić to jeździjcie powoli i ostrożnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aaaaleeeeee jest pięknieeeee! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeźdżenia. Trudne warunki się robią i zalecam wszystkim ograniczenie korzystania z samochodów, a jeśli już jesteście zmuszeni prowadzić to jeździjcie powoli i ostrożnie.

 

Tak, tak. Ja jak grzeczna owieczka posłuchałem się ciebie i zamówiłem już taryfę na wieczór. Zapewne przyjedzie jakiś paździerz z emerytem na pokładzie co zmienia bieg przy 1500 rpm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mam wyjścia. Jedyne co, to pozostanie mi wlepić nos w szybę, podziwiać jak płatki śniegu rozbijają się o szybę restauracji i topić smutki litrach alkoholu na koszt firmy. A wy będziecie odśnieżać :lol:

:evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle pada !! - Taka piosenka kiedyś była... Dziś chyba znów ruszę polatać (tylko wczoraj była przerwa). Raczej zamiast parkingów to zamarznięte szutry za Białołęką w stronę Zegrza... Pusto, szeroko i równo, że moim Teinem daje radę...

Kameleon, gdzie tak pięknie jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...