Jump to content

Pompa paliwa Legacy II GX '95 2,2 AT wagon

forrest
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy któryś z kolegów orientuje się czy do ww. modelu jako zamiennik 42021AA320 pasuje pompa paliwa z Legacy I 2,2 czyli (NIPPON SEIKI nr 42021AA030).

Niby silnik ten sam, ale niepokoi mnie ta jedna cyferka.

Będę wdzięczny za pomoc, bo siada mi pompa w Legasiaku, a mam możliwość kupienia tej ze starszej wersji.

Pozdrowienia

Forrest

Co do objawów to po prostu jest czasem problem z odpaleniem auta, a że jest założona instalacja LPG to z tego co słyszałem to prawdopodobna usterka, choć zawsze dbam, żeby paliwa w baku było przynajmniej 1/3.

Jeśli macie inne typy to chętnie posłucham sugestii.

gendziu,

Dzięki!

Wstępnie oglądałem inną i liczę, że będzie dobra:

http://allegro.pl/pompa-paliwa-subaru-l ... 75228.html

forrest, no problemo :wink:

Ta ktora linkujesz bedzie dobra (w sensie podpasowania do modelu itp heh, oby tylko byla tez sprawna technicznie :D )

Ja juz jedna zatarlem na jezdzac na gazie i z malym stanem, wczesniej diagnozujac wymieniliem: swiece, kable, przeplywke i pompe, problem z jazda na beznynie jest dalej, ale juz namierzylismy tego chcochlika co nie daje jezdzic na PB :twisted::P

Co do objawów to po prostu jest czasem problem z odpaleniem auta, a że jest założona instalacja LPG to z tego co słyszałem to prawdopodobna usterka, choć zawsze dbam, żeby paliwa w baku było przynajmniej 1/3.

Jeśli macie inne typy to chętnie posłucham sugestii.

no widzisz czyli przestrzegales zasady ze niby 1/3 paliwa w baku a i tak są problemy z odpaleniem

a apropo zakupu uzywanej pompy skad wiesz ze nie ma przejechane pod 250k i niebawem znowu padnie

luksp

Dzięki za zwrócenie uwagi. Nie wiem i jest prawdopodobieństwo bliskie jedności, że auto z początku lat 90-tych tyle właśnie przejechało i jak szybko policzyłem oznacza to przepompowanie przez ten malutki króciec 25000l (!) paliwa:)

Problem jest o tyle trudny do zdiagnozowania, że pojawia się sporadycznie i przez to trudno znaleźć winowajcę...

Przewody niedawno były wymieniane na nowe Subaru.

W razie czego szukam dalej potencjalnej przyczyny:)

• 1 month later...