Skocz do zawartości

Pseudokibolizm?!


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

zapytam Was - po chu....steczkę wklejacie te filmiki z debilami robiącymi demolkę na stadionach ?

Oczekujecie zachwytów ? Mamy im bić brawo i piać z zachwytu jacy to fajni kolesie ?

 

Nie do końca rozumiem ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taka ta nasza posrakana rzeczywistość - nie chcesz oglądać zadym na stadionie w wersji LIVE - nie idź na mecz , proste ...

Nie chcesz oglądać zadym na forum - na filmach wklejanych przez entuzjastów takich rozrywek - nie wchodź w wątek - proste...

Tragiczne jest to że miejsca dla "normalesów" coraz mniej bo niestety rozpleniają się patologie wypierając normalne zachowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest temat i chcemy wklejać

w Europie ma być tak cudnie, prasa o tym pisze i politycy gadają

a tu weekend mija i ch. argumenty strzelił o tym spokoju :mrgreen:

 

MForbi nie chcesz nie czytaj-proste :wink:

 

I co w związku z tym że tego spokoju nie ma - mam się z tego cieszyć ? Ekscytować - kto następny ?

Ja nad tym ubolewam i wcale mnie to nie cieszy ...

Ale ja to chyba jakiś dziwny jestem ...

 

-- Pn maja 09, 2011 11:01 am --

 

filmiki pokazują że nie tylko u nas są zadymy stadionowe :)

 

była seria filmów którą prowadził ją bohater football factory pokazywała ona hoolsów z całej europy i świata

 

Backupno - wiemy o tym wszyscy - zadymy niestety są . Tylko jaki cel ma promowanie tego typu imbecylizmu poprzez wklejanie filmików ?

Gloryfikacja ? mamy bić brawo ? ekscytować się że to fajni kolesie bo zadymę skręcili ?

 

Jaki jest tego cel ?

Proste pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi,

 

gumas_72, chce nam pokazać ,że mamy "najlepszych" kibiców w Europie. Co tam Turcja ,Grecja ,Anglia. Takiej rozpierduchy jak u nas to nikt w Europie nie potrafi.

Powinniśmy być z tego dumni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cel jest taki ze musisz dać piątaka :mrgreen: :wink:

ps:

Mforbi mam jedno pytanie- to forum to twoja prywata?

bo zaczynasz być antyforumowiczem- tobie sie nie podoba ok masz to tego prawo

ale inni mają się tłumaczyć z tego co robią, wklejają ? :mrgreen: ponosi ciebie chyba lekko

uwierz mi nie tedy droga :P

 

-- 9 maja 2011, o 11:07 --

 

MForbi,

 

gumas_72, chce nam pokazać ,że mamy "najlepszych" kibiców w Europie. Co tam Turcja ,Grecja ,Anglia. Takiej rozpierduchy jak u nas to nikt w Europie nie potrafi.

Powinniśmy być z tego dumni :wink:

 

brawo trafiłeś w punkt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas_72

Myślę że nadinterpretujesz moje wypowiedzi - ja jedynie zapytałem o cel wklejania filmików z zadym ?

I odpowiedzi na to pytanie nie dostałem więc dalej nie wiem czy mam wpaść w ekscytację , bić im brawo, skopiować sobie te filmiki i z wypiekami na twarzy oglądać w kółko po sto razy, rozesłać do znajomych z entuzjastycznym komentarzem ?

Jaki jest cel ?

Proste pytanie i odpowiedź myślę może być równie prosta.

 

-- Pn maja 09, 2011 11:20 am --

 

MForbi,

 

gumas_72, chce nam pokazać ,że mamy "najlepszych" kibiców w Europie. Co tam Turcja ,Grecja ,Anglia. Takiej rozpierduchy jak u nas to nikt w Europie nie potrafi.

Powinniśmy być z tego dumni :wink:

Tiaaa, mamy faktycznie jednych z lepszych zadymiarzy w Europie , niestety ...

Dla jednych powód do dumy i chwały, dla innych niekoniecznie ...

Jedni będą się szczycić udziałem w demolkach i nosić to z dumą jak ordery, inni traktować to jako patologię którą czym prędzej trzeba zwalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas_72

Myślę że nadinterpretujesz moje wypowiedzi - ja jedynie zapytałem o cel wklejania filmików z zadym ?

.

 

bo taki jest tytuł tego tematu ? :mrgreen:

ps:

muka i MForbi szukacie problemu na siłę tak ja to widzę

ps2:

a co do wypieków na twarzy i ekscytacji o której tyle piszecie nie wiem jak inni ale ja pod te filmiki walę gruche :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas_72

Myślę że nadinterpretujesz moje wypowiedzi - ja jedynie zapytałem o cel wklejania filmików z zadym ?

.

 

bo taki jest tytuł tego tematu ? :mrgreen:

ps:

muka i MForbi szukacie problemu na siłę tak ja to widzę

ps2:

a co do wypieków na twarzy i ekscytacji o której tyle piszecie nie wiem jak inni ale ja pod te filmiki walę gruche :mrgreen:

 

Co do tytułu - nie zauważyłem aby tam było - "wklejamy filmy z zadym"

Zresztą jak popatrzysz na charakter wypowiedzi zarówno założyciela wątku jak i większości innych osób które głos zabrały - ekscytacji ani walenia gruchy raczej z tego tytułu nie będzie ...

Ad ps.2 - różne ludzie mają dewiacje :mrgreen: A powiedz mi jeszcze - czy rajcują Cię zadymy w wydaniu innych czy raczej jak sobie swoje powspominasz ??

Czyli - teoretyk czy praktyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście wywiad z Prokuratorem Generalnym, w skrócie - kominiarki na imprezach sportowych i zasłanianie twarzy ma być karane. Ciekaw jestem Waszych opinii o tym pomysle :)

 

 

Ja bym jeszcze wydal zakaz przychodzenia w łysej głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72, chce nam pokazać ,że mamy "najlepszych" kibiców w Europie. Co tam Turcja ,Grecja ,Anglia. Takiej rozpierduchy jak u nas to nikt w Europie nie potrafi.

 

 

No właśnie nie - u nas cisza i spokój. Wyrwali kolesie w Bydgoszcy kilka krzesełek, przęsło ogrodzenia i jeden głośnik, a afera, jak by zmietli ten stadion z powierzchni ziemi, a Polska była ostatnim, jedynym niecywilizowanym, krajem na świecie, gdzie dochodzi do podobnych incydentów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muka i MForbi szukacie problemu na siłę tak ja to widzę

 

 

Ja nie szukam problemu tylko mam inne spojrzenie na to. Ty też za parę lat zmienisz zdanie jak już bedziesz miał z przodu trochę zaokrąglony brzuszek i nie dasz rady szybko uciekać(lub gonić) przed policją lub innymi kibicami ani skakać przez płotki :mrgreen:Jak będziesz chciał iść z dzieckiem na mecz to nie pójdziesz na żyletę tylko na sektor rodzinny :wink: .Zamiast kominiarki na mecz będziesz zabierał parasol albo cieplejszą kurtkę poprostu staniesz sie piknikiem z kiełbaską i (może ) piwem.

Wtedy może zrozumiesz ,że są ludzie którzy przychodzą na mecz nie po to ,że wyładować swoją agresję i frusrację a tak zwyczajnie obejrzeć swoją ulubioną drużynę .Nie mam nic przeciwko fajnej oprawie nawet bluzgi jestem w stanie zaakceptować (sporadyczne),ale chciałbym się na stadionie i co bardziej ważne przed i po meczu czuć bezpiecznie . Wiem ,że na większości meczów tak jest ale też chciałbym ,żeby ktoś kto przekroczy pewne granice miał świadomość ,że poniesie karę i wtedy na sporadyczne incydenty nikt nie zwróci większej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwali kolesie w Bydgoszcy kilka krzesełek, przęsło ogrodzenia i jeden głośnik, a afera, jak by zmietli ten stadion z powierzchni ziemi, a Polska była ostatnim, jedynym niecywilizowanym, krajem na świecie, gdzie dochodzi do podobnych incydentów :twisted:.

 

Na pewno nie jest ostatnim. Choćby patrząc na przykład z Grecji, bodajże z kwietnia tego roku.

 

Jednak nie rozumiem Twojego argumentu. To ma nas pocieszać? Mamy przez ten fakt czuć się zadowoleni z obecnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...