Skocz do zawartości

Zielona lampka w DCCD


Subra

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem coś takiego i okazała sie taśma kierownicy.

 

.

 

Dzięki za podpowiedz, sprawdzilismy to i nie jest uszkodzona.Szukamy dalej :x

 

-- Śr maja 11, 2011 8:18 pm --

 

Zaskakujące jest to,że po wymianie oleju jak za dotykiem magicznej różdżki przestało stukać,

Cud 8)

 

Cuda jak widac się zdarzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda jak widac się zdarzają

z tego co pamietam to jak sie pali zielona lampka to ma stukać.... :roll:

sprawdzilismy to i nie jest uszkodzona.Szukamy dalej

Ta tzn. ktora bo sa dwie....[/quote

 

Teraz już nic nie stuka a dalej miga...czy to w takim razie nie jest dziwne skoro ma stukać przy migajacym "0" :?: ? Pytasz która,bo są dwie...u mnie miga tylko ta ,o której piszę,tj.zielona lampka zero na dole.Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz która,bo są dwie...u mnie miga tylko ta

o taśmę pytam bo sa dwie.... :wink:

 

Dzięki wielkie,oczywiście sprawdzimy obie :) A swoją drogą to ciekawe czy moj spec sprawdził jedną czy obie,czy wogóle wie ,że są dwie.Jeśli nie tzn.,że żaden z niego fachowiec :?

 

-- Cz maja 12, 2011 11:33 am --

 

No to może jakiś czujnik padł?

 

Nie moge się doczekac diagnozy...być może faktycznie to tylko czujnik i oby to był tylko on skoro nic juz nie stuka :)

Pozdrawiam

 

-- Cz maja 12, 2011 11:40 am --

 

Miałem coś takiego i okazała sie taśma kierownicy.

 

.

 

Mój spec juz to sprawdził i stwierdził ,że jest ok,ale nie jestem pewna czy sprawdził obie,bo podobno są dwie takie taśmy :o Oczywiście zwrócę mu uwagę.Dziękuję za podpowiedz.Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podobno są dwie takie taśmy

 

"Podobno"?

 

No fakt - przecież że są dwie, pisał tylko długoletni kierowca rajdowy i właściciel jednego z największych ASO, tak że faktycznie trudno takiej osobie zaufać... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podobno są dwie takie taśmy

 

"Podobno"?

 

No fakt - przecież że są dwie, pisał tylko długoletni kierowca rajdowy i właściciel jednego z największych ASO, tak że faktycznie trudno takiej osobie zaufać... :roll:

 

:mrgreen:

 

"Podobno" - to nie ironia.Ale jak widać wystarczy jedno niewłaściwie użyte słowo a raczej użyte nieświadomie aby kogoś urazić a nie miałam absolutnie takiego zamiaru.Jestem ogromnie wdzięczna za uwagi,podpowiedzi i opinie wszystkich osób,m.in.osoby,którą dotyczy powyższa uwaga,bo kto jak kto ale on zna się na rzeczy i to jest oczywiste.Jeszcze raz zapewniam,ze nie miałam zamiaru podważać niczyjej opinii na tym forum.Napisałam "podobno" i to nie w cudzymsłowiu ,bo de facto nie znam się na rzeczy i śmiem przypuszczać,że mój spec może również mocno się zdziwić ,że są dwie a nie jedna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem przypuszczać,że mój spec może również mocno się zdziwić ,że są dwie a nie jedna.Pozdrawiam

znaczenie ma co prawda ta "niżej" ale tak sie zastanawiam czy nie łatwiej /taniej podjechac do kogos co ogarnia temat :roll: ......Bo to równiez czujnik abs moze byc ..jak pamiętam a tu bez podłaczenia pod komp. to tak sobie mozna szukac :P .....a dodam , że samo to to urządzenie sie raczej nie psuje....musiała byc jakas ingerencja..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jakiś czujnik padł?

 

Komputer niestety nie wykrywa żadnych błędów...już tracę cierpliwość :evil:

 

-- Cz maja 12, 2011 9:40 pm --

 

śmiem przypuszczać,że mój spec może również mocno się zdziwić ,że są dwie a nie jedna.Pozdrawiam

znaczenie ma co prawda ta "niżej" ale tak sie zastanawiam czy nie łatwiej /taniej podjechac do kogos co ogarnia temat :roll: ......Bo to równiez czujnik abs moze byc ..jak pamiętam a tu bez podłaczenia pod komp. to tak sobie mozna szukac :P .....a dodam , że samo to to urządzenie sie raczej nie psuje....musiała byc jakas ingerencja..... 8)

 

Czujnik abs-dziękuję,przekażę żeby to sprawdził.Irytujące jest to,że po podłączeniu pod komp. nie wyskakują błędy.A ingerencja faktycznie była ,dotyczyła przełącznika wycieraczek.Dam mu ostatnią szansę,ambitny człowiek,więc niech się wykaże :D a jeśli nie znajdzie przyczyny będę musiała znalezć kogoś kompetentnego :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieplo , ciepło , cieplej....... :mrgreen:

 

Spalił komputer? O kurna! :twisted:

 

Nie,nic nie spalił :P ale poddał się,nie może znalezc przyczyny migania tego zera.Powiedział,że musi być to problem techniczny,bo podpięcie pod kompa nie znalazło błędu. Jestem zmuszona poszukać kogoś bardziej kompetentnego,okolice W-wy,Lublina,oby nie Szczecin :mrgreen: Będę wdzięczna za namiary :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...