Skocz do zawartości

Lusterka


KAKR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mnie ukradli 7 kwietnia, też oba. Czas czekania na części: nieokreślony. Może to potrwać kilka miesięcy. Jakiś polityk mówił o dzikim kraju i wszyscy się oburzali...

Czy ktoś instalował jakieś tanie zamienniki? Bo mam gdzieś wygląd, jak co rano mam przeżywać stres. I pomyśleć, że w Szwajcarii Forester jest traktowany jak ciągnik, no a u nas "luksus".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że uaktywnili się po tsunami. Prawdopodobnie subaru straciło płynność magazynu cz. zamiennych (nie śledzę wątku - ale jak uderzyło w gospodarkę to po całości - niezależnie czy fabryka zmyta z powierzchni ziemi czy nie) i takie akcje będą się nam częściej zdarzały aż aż do stabilizacji sytuacji. I chyba DNA program na niewiele nam się zda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie napisał co można tymczasowo zainstalować, więc szukałem sam. Oto co mi się udało wyszperać: lusterka przykręcane do ramy drzwi (lub czegokolwiek innego w okolicy resztek lusterka) produkuje firma WESEM:

http://sklep.wesem.pl/10/6669/Samochodo ... e_LW#14238

Lusterka o których mowa mają tam symbol LW.01703. Trochę się trzeba namęczyć, żeby je zamontować, ale w efekcie da się jeździć. Może ktoś skorzysta z rady (oby nie musiał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...