Jump to content

Lusterka

KAKR
 Share

Recommended Posts

Dziś rano mi ukradli 2 lusterka do forestera... rewelacja miesiąc czekania we Wrocławiu na części....tylko z Japonii .

Ma ktoś pomysł skąd wziąć oprócz allegro bo tam pełno Anglików. Mam Forestera 2004.

Dzięki.

• 2 weeks later...

Mnie ukradli 7 kwietnia, też oba. Czas czekania na części: nieokreślony. Może to potrwać kilka miesięcy. Jakiś polityk mówił o dzikim kraju i wszyscy się oburzali...

Czy ktoś instalował jakieś tanie zamienniki? Bo mam gdzieś wygląd, jak co rano mam przeżywać stres. I pomyśleć, że w Szwajcarii Forester jest traktowany jak ciągnik, no a u nas "luksus".

Czy ktoś wie, jakie inne niż oryginalne lusterka boczne można zamontować w Foresterze MY2010? Mają się trzymać, nie muszą ładnie wyglądać. Przecież nie mogę czekać pół roku czy rok na dostawę z Japonii.

Zwróćcie uwagę, że uaktywnili się po tsunami. Prawdopodobnie subaru straciło płynność magazynu cz. zamiennych (nie śledzę wątku - ale jak uderzyło w gospodarkę to po całości - niezależnie czy fabryka zmyta z powierzchni ziemi czy nie) i takie akcje będą się nam częściej zdarzały aż aż do stabilizacji sytuacji. I chyba DNA program na niewiele nam się zda...

Jakoś nikt nie napisał co można tymczasowo zainstalować, więc szukałem sam. Oto co mi się udało wyszperać: lusterka przykręcane do ramy drzwi (lub czegokolwiek innego w okolicy resztek lusterka) produkuje firma WESEM:

http://sklep.wesem.pl/10/6669/Samochodo ... e_LW#14238

Lusterka o których mowa mają tam symbol LW.01703. Trochę się trzeba namęczyć, żeby je zamontować, ale w efekcie da się jeździć. Może ktoś skorzysta z rady (oby nie musiał).