Skocz do zawartości

Kawaler potrzebny


hercooles

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra fajna. Ale pozostają jeszcze inne istotne kwestie - dziewica? Jaki posag?

a ten tylko o ruch.... i kasie :P w życiu też inne rzeczy są ważne :P

Ja spełniam wszystkie powyższe wymagania oprócz posiadania Subaru ale to w najbliższym czasie się zmieni jak tylko sprzedam obecne autko :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może zróbmy osobny wątek, co siostra zrobi hercoolesowi jak zobaczy te ogłoszenie :twisted: Ja widząc to od razu miałem przed oczami widok gwoździa sunącego po nieskazitelnie czystej powierzchni maski subaru wrx po czym zgrabnie przeskakuje na bmw 5 :twisted: Jakieś pomysły? ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie padłem jak zobaczyłem ten temat.... :D jak ktoś ma ładną siostrę to mam 20 lat, jestem młody, wysportowany, z perspektywami, myślący (czasem), no, z przystojnym już gorzej... i nie mam subaru :P ale też japońskie, to może nadrobię punkty gdzieś indziej :lol:

 

p.s. czasami atmosfera panująca na tym forum jest nie do przebicia - jesteście najlepsi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ostatni padną to Ty zostaniesz szwagrem i jeszcze będziesz miał hajs... niezle to wyknułeś :)

Ostatnich sam wykończę :mrgreen:

 

EDIT: coś nam sprawca zamieszania ucichł... przestraszył się skali zainteresowania czy siostra zobaczyła wątek? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy nie pisałem bo byłem w powietrzu a wizzair nie ma wifi :).

Właśnie pokazałem Mlodej ten temat nie chciała wierzyć a później się śmiała i pomysł się jej spodobał:)

 

Justynka mówi tak:

 

Zrobić liste i zgłaszać się na FB Justynka Jendrysek , ona już sobie sama kryteria doprecyzuje:)

 

I wyłoni zwycięzcę.

 

Czas nadsyłania zgłoszeń do Niedzieli godz 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...