Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC TECHNICZNA


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry wszystkim. na forum jestem nowy, ale mam do wszystkich ogromną prośbę. Wysłałem do SWRT list z prośbą o pomoc, ale po prostu mnie olali i nie dostałem żadnej odpowiedzi od 2 tygodni. czy jesteście mi państwo w stanie pomóc? list był tej treści

 

"Dzień dobry

 

Mam na imię Krzysiek i piszę do Państwa z Polski.

 

Moje hobby to rajdy WRC, a konkretnie Subaru Impreza WRC z Petterem Solbergiem na pokładzie. Sam niestety nie posiadam Subaru w skali 1:1, ale kolekcjonuje gotowe modele oraz sklejam Subaru Impreza WRC - moja kolekcja liczy ok. 20 sztuk, z czego 8 to modele sklejone).

Powodem tego, że zwróciłem się do Państwa jest fakt, że jako jedyni wiecie najwięcej o Subaru WRC. W tej chwili sklejam model z rajdu Monte Carlo z 2005 roku. W następnej kolejności będzie model z rajdu Wielkiej Brytanii z 2001 roku. Może nie tyle chciałbym wykonać sam model, co makietę stanowiska serwisowego (przykładowa sytuacja na zdjęciu) Richarda Burns’a właśnie z tego rajdu. Chciałbym nadmienić, że oprócz modelu samochodu w skali 1:24 firmy Tamiya, zakupiłem już zestaw figurek mechaników wraz z wyposażeniem (narzędzia, podnośniki, sprzęt diagnostyczny typu laptop, itp.) oraz figurki kierowcy i pilota (również firmy Tamiya).

 

W związku z tym miałbym Państwa parę pytań, a zarazem prośbę:

 

- czy posiadacie Państwo zdjęcia parku serwisowego z rajdów w rzeczywistości (oprócz tych na stronie www.swrt.com ),

 

- czy mógłbym otrzymać materiały odnośnie wyposażenia takiego stanowiska serwisowego?

 

- czy mógłbym wiedzieć, jakie wymiary (wysokość, szerokość) ma namiot, pod którym stoi samochód, chodzi mi o wymiary rzeczywiste, tak abym mógł je przeliczyć na skalę 1:24, oraz jak jest zbudowany taki namiot?

 

Zdaję sobie sprawę, że niektóre dane nie mogą zostać ujawnione, nie mniej jednak jak najwięcej danych i Państwa wiedza pozwoli mi na dokładne wykonanie profesjonalnej makiety. Bardzo mi na tym zależy

 

Z góry dziękuje i będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof"

 

czy mogę liczyć na pomoc? z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie ale SWRT mi wczoraj odpisał. nie podali wymiarów namiotu, bo odpisali że to zależy ile mają miejsca ale podali wyposażenie parku serwisowego i kilka fotek. w dalszym ciągu czekam na przyjazną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...