Skocz do zawartości

Klosze lamp


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wczoraj pojechałem na myjnię... pomijając fakt że nie było to genialnym pomysłem i np. klamka mi jedna zamarzła :mrgreen: to zobaczyłem w jakim stanie są klosze lamp u mnie... jak by je ktoś szczotką drucianą przetarł. Co można zrobic aby stały się bardziej "przejrzyste"? ma ktoś doświadczenia w tym temacie? klosze w bugu oczywiście plastikowe.

 

Myślałem o paście polerskiej ale czy tak się nie sp..przy lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz dobry środek do takich zastosowań :arrow: http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=294

 

Poczytaj sobie ten temat :arrow: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... lektor%F3w

 

EDIT: Podgadaj z forumowiczem mile :arrow: memberlist.php?mode=viewprofile&u=1661 On na tamtym forum ma ponad 1700 postów.

 

luk skywalker też pewnie będzie wiedział bo temat ogarnia :wink: :arrow: viewtopic.php?p=1209152#p1209152

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lakiernik powinien ogarnąć temat przy pomocy posiadanej chemii i maszyny do polerowania, i na pewno zrobi to szybciej i sprawniej, lepiej niż sam masz zacząć eksperymentować i coś spierniczyć, chyba ze najpierw popróbujesz na jakiejś starej lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podepnę pod temat i zapytam o lakierowanie plastikowego środka lamp.

 

Demontujesz lampy, odkręcasz wszystkie śrubki i blaszki z tyłu reflektora, uruchamiasz piekarnik temp. 80-90 stopni, po 10 minutach pieczenia, lampe rozpołowisz, poodkręcasz odbłyśniki i malujesz sprejem. Składanie idzie w drugą strone. Done

 

Robiłem tak lampy w WRXie i teraz w GTku (tu z innych przyczyn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to pytanie? 8)

Jak zwykle, zaczynam pisać i nagle muszę iść do roboty...

Demontujesz lampy, odkręcasz wszystkie śrubki i blaszki z tyłu reflektora, uruchamiasz piekarnik temp. 80-90 stopni, po 10 minutach pieczenia, lampe rozpołowisz, poodkręcasz odbłyśniki i malujesz sprejem. Składanie idzie w drugą strone. Done

Robiłem tak lampy w WRXie i teraz w GTku (tu z innych przyczyn)

To to ja wiem tylko sam za chiny tego nie zrobię. Wolę nie ryzykować.

Chciałem się właśnie zapytać gdzie taki zabieg mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowales ugotowac jajko w mikrofali ? :D
Jajka nie próbowałem, natomiast kiedyś użyłem mikrofali do karty graficznej. Karta owa była felerna, ale odrzucono mi reklamację, bo "u nas działa". Ale po króciutkim pobycie w mikrofali u nich też już nie działała. :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowales ugotowac jajko w mikrofali ? :D
Jajka nie próbowałem, natomiast kiedyś użyłem mikrofali do karty graficznej. Karta owa była felerna, ale odrzucono mi reklamację, bo "u nas działa". Ale po króciutkim pobycie w mikrofali u nich też już nie działała. :idea:

 

 

hheehehhe hopsztapler ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mówił, że wszystko okej jak pytałem także sądzę :arrow: powinno być dobrze.

 

-- 25 mar 2011, o 20:12 --

 

Temat odgrzewam bo dzisiaj akurat odwiedziłem kumpla, który przyciemnia szyby i dzieli lokal z firmą zajmującą się kompleksowym dbaniem o lakier auta (myjnia, renowacja etc...).

 

Gość napaćkał na maszynę trochę pasty/emulsji i przepolerował mi lampy. Efekt... jak nowe! Pomijam uszkodzenia od kamyczków, ale to co zrobił w 5 minut... masakra (pozytywnie).

 

Nie mam zbytnio fotek z przed (może z sesji jak auto kupiłem), ale jutro wrzucę efekt po polerce. Rewelacja.

 

-- 26 mar 2011, o 19:47 --

 

Efekt super, nie sądziłem że będzie tak jak bym kupił nowe lampy (a to jest bugeye....!!!) wygląda to tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...