Skocz do zawartości

Pozdrowienia


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie to Dyrekcja nie chciala tak ladnie powitac a tez jestem nowy i biedny :cry::cry::cry:

Ja sie tak nie bawie, za kare zasypie to forum samymi Off-topicami :D:D

hehe, zartuje gdziez bym smial :twisted:

Milego forumowania ;)

 

Bartek: czy zdjęcie Twojego kota zrobiłeś w momencie, gdy zobaczył Pikusia, czy teściową Siwego ?

 

Jakby kot Bartka zobaczyl mojego Lysola to by jeszcze bardziej mu galy wyszly niz po Pikusiu :P co tu duzo gadac, lysy is lysy :!:

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Dziękujemy wszystkim za przywitania. Fajni z Was ludzie :!:

BARTKU - jeżeli chodzi o sesję :P to na pewno się jakoś umówimy, tylko Tomek musi "wpaść" na forum (ja mam codziennie dostęp do kompa w pracy, a Tomek sporadycznie). Mnie podobaja się subaru, ale to on się nimi interesuje. Jak znajdzie chwilkę czasu to się do Ciebie odezwie, a jak nie to na zlocie.

RAFALE - - jeżeli chodzi o samochód to spoko, tylko zdecydowanie za dużo pali...ale najprawdopodobniej jest to wina "super-specjalistów" z Radomia. Może znasz kogoś kompetentnego w okolicy. Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to Dyrekcja nie chciala tak ladnie powitac a tez jestem nowy i biedny

 

Jak ja byłem nowy i biedny, to dostałem żółtą kartkę.

Czasem lepiej być nie zauważonym lub nawet zlekceważonym.

Ciesz się życiem, walcz z pruchnicą.

 

Również bardzo serdecznie witam Anie i Tomka ( no i Filipa ........zostałeś zauważony, strzeż się )

 

Siwus welcomus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, teraz jest juz mi troche lepiej ale blizna w mlodej duszy na dlugo juz pozostanie :D

 

Czy możesz sprecyzować kim (czym) jest twój Łysol

Mnie tam osobiscie przeraża wyłącznie moja własna łysina

 

Korsarzu, chyba lepiej zebys nie wiedzial czym jest moj Lysol! No ale skoro pytasz :) to na pewno nie jest on az tak przerazajacy jak Twoja Lysina, ale Pikus i tesciowa Siwego to przy nim wysiada 8)

No dobra, sami tego chcieliscie, oto Lysol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zamknął wątek więc kontynuuję go tutaj. Niedługo z forum o subaru zrobi się forum kyneologiczne. A może wyślecie swoje zdjęcia???

hehe, ja takich zdjec mam bardzo duzo - w koncu to rzadkosc miec prawdziwego, lysego Konika Morskiego 8)

 

Azrael - Wiecej tolerancji czlowieku :D:D moj Lysol zna sie na Subaru bardziej ode mnie :)

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, moj Lysol od czasu do czasu lubi sie nawet przejechac... :) Moze nie tak calkiem sam bo jest maly ale lapy na kierownicy trzyma profesjonalnie :D

A tak serio to jest on stalym bywalcem Lotniska Czyzyny w niedziele, oczywiscie jako widz - w koncu ma tylko roczek 8)

Serdeczne pozdrowka ode mnie dla Subarowiczow :) i od Lysola dla Luny :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna to rajdowiec pełną gębą!uwelbia strefe!!! ostatnio wsidła jaiemuś gościowi do auta jak się wietrzył i zdziwiona patrzy czemu ten stoi?!

a dodam tylko że jest dobermanką...pan miał moła wyraźną minke, hi hi!

uwielbia jazde....nawet warkot "wurca" jej nie rusza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa: Musze dodac, ze moj lysol tez na parkingu lubi wsiasc do jakiegos auta, nawet jesli to nie jest poczciwa czerwona Brava :) takie juz zwyczaje u psich motomaniakow :!:

 

Tak na marginesie to ciekawe co by wyszlo ze skrzyzowania mojego Lysola bezwlosego z Twoja Luna dobermanka :shock: Musze kiedys sprobawac takich klimatow :D

 

Pozdrowka serdeczne, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...