Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

No dobra, poszedłem po butelke. Po odkreceniu uderza w nozdrza zapach sliwek taki charakterystyczny, lekko zmieszany z zapachem alkoholu, wyraznie słodki ( babcia ma słabość do słodkich alkoholi). nalewam powoli niewielka ilość, zapach jest coraz bardziej intensywany, taki mocny i zniewalajacy..

 

-- 9 sie 2011, o 20:52 --

 

walnąłem łyka i pozbyłem się kubków smakowych..

Ale fajnie grzeje :mrgreen:

Myslę że z 70 to na pewno ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, poszedłem po butelke. Po odkreceniu uderza w nozdrza zapach sliwek taki charakterystyczny, lekko zmieszany z zapachem alkoholu, wyraznie słodki ( babcia ma słabość do słodkich alkoholi). nalewam powoli niewielka ilość, zapach jest coraz bardziej intensywany, taki mocny i zniewalajacy..

 

-- 9 sie 2011, o 20:52 --

 

walnąłem łyka i pozbyłem się kubków smakowych..

Ale fajnie grzeje :mrgreen:

Myslę że z 70 to na pewno ma.

 

jak po trzeciej setce przestaniesz pisać, to znaczy że to jest śliwowica :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu do tyłu mialem cięzki dzień w pracy.. Oj, po południu przyszedl facet, spojrzał ze zrozumieniem, zapytał "przej**ane?" po czym obaj pokiwalismy głowami ze zrozumieniem i kazdy zrobił swoje.. On opowiadał, ja pisałem, potem życzył mi na do widzenia więcej spokoju..

 

Dobranoc Rozrabiara, ja tez zaraz uciekam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu do tyłu mialem cięzki dzień w pracy.. Oj, po południu przyszedl facet, spojrzał ze zrozumieniem, zapytał "przej**ane?" po czym obaj pokiwalismy głowami ze zrozumieniem i kazdy zrobił swoje.. On opowiadał, ja pisałem, potem życzył mi na do widzenia więcej spokoju..

 

zaczynasz mnie zastanawiać... :roll: Albo zmien robotę, albo zapomnij o spokoju do emerytury :!: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, jest kur...mały problem :? mam odebrać auto z Katowic ale jeszcze nie wiem czy w piątek czy sobotę.planowałem do Was dojechać ale jak mi go porządnie nie zrobią to barszcz biały i ślady zębów na kaszance .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...