Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

19 minut temu, llkuba napisał:

Widziałem o PS4 :). Teraz bawimy się classiciem. Aga może przeniesiesz nasze wypociny do wądku o PS4 :).

Może i 4 ;)

Mogę przenieść oczywiście, jeśli chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, blejzu napisał:

GoW skonczony.

 

:thumbup: Wczoraj miałem problem z usługą PSN i nie mogłem zagrać w GTS bo gra nie zapisuje się.

 

42 minuty temu, blejzu napisał:

GT2 sciagniege

 

A nie zaczynasz od pierwszej części ?

 

Mogę polecić Faiting Force.

 

42 minuty temu, blejzu napisał:

Dzieci wyslane do babci. 

 

Szczęciarz :biglol:. Moje jak wrócę z pracy włącza się tryb "baw się ze mną a jak nie będę kwiczał" i tak do 0:00, że jak zacznę grać to 9 okrążeń robię w 3 godziny :biglol:.

 

42 minuty temu, blejzu napisał:

Teraz tylko wrocic z pracy :)

 

Dzisiaj kończe o 14:00 a jeszcze nie wyszedłem z domu :biglol:.

 

 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blejzu napisał:

Mam nadzieje, ze uda mi sie podlaczyc bezprzewodowego pada od x360 :) Ale brak analogow mnie rozwala - palce same wedruja do galek a tam buba :D

 

Skoro to jest emulator to pewnie jest taka szansa. Nie umiem grać na padzie od Xboxa bo zawsze miałem Playstation ;). Co do padów od classica są bardo lekkie ale i tak dużo lepiej wykonane od tych co są w  klonie pegasusa z aliexpress. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, llkuba napisał:

Koszulka rewelacja :).

 

Dzięki, też mi się bardzo podoba :) . Dla większości osób będzie to zwykły rysunek świni na koszulce i o to właśnie chodzi :) .

 

19 godzin temu, llkuba napisał:

Krótkie są kabelki od padów. Zastanawiam się nad bezprzewodowymi ;)

 

To prawda, przydałyby się o metr dłuższe... Można lekko przedłużyć (tzn. zmienić przewód) o metr jakąś ekranowaną skrętką 6 kategorii S/FTP i nie będzie żadnych problemów z działaniem pada :D .

 

Edytowane: Tak, przenośmy się do tematu z konsolami, nie będziemy tu przeszkadzać tym co dużo piją... chociaż, ja chyba też się do nich zaliczam :D .

Edytowane przez fino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fino napisał:

To prawda, przydałyby się o metr dłuższe... Można lekko przedłużyć (tzn. zmienić przewód) o metr jakąś ekranowaną skrętką 6 kategorii S/FTP i nie będzie żadnych problemów z działaniem pada :D .

 

S/FTP 6 kategorii to lepiej wcisnąć siódemkę i pomierzyć co najmniej FLUKE DTX 1800 jak szaleć to szaleć dla poru USB 2.0 :biglol:

 

30 minut temu, fino napisał:

Tak, przenośmy się do tematu z konsolami, nie będziemy tu przeszkadzać tym co dużo piją... chociaż, ja chyba też się do nich zaliczam :D

 

Za chwilę idę na piwo tylko młody z cyca ściągnie mleko :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, llkuba napisał:

S/FTP 6 kategorii to lepiej wcisnąć siódemkę i pomierzyć co najmniej FLUKE DTX 1800 jak szaleć to szaleć dla poru USB 2.0 :biglol:

 

Widzę Kolega w temacie :) .

 

5 minut temu, llkuba napisał:

Za chwilę idę na piwo tylko młody z cyca ściągnie mleko :D  

 

Ja się umówiłem późniejszym wieczorem, kiedy będzie trochę chłodniej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, fino napisał:

Widzę Kolega w temacie :) .

 

Co nie co ;). W mieszkaniu mam sieć na UTP 5e :biglol: i 3 fazy rozłożone w pokojach i każda od czegoś innego np:  L1 światło, L2 lewa strona pokoju i L3 prawa strona pokoju :biglol:.  

 

10 minut temu, fino napisał:

Ja się umówiłem późniejszym wieczorem, kiedy będzie trochę chłodniej :) .

 

Za chwilę będzie.

 

A to nowy nabytek:

 

IMG_20190614_143633.thumb.jpg.6da1ab8c107cc306082f3730ab5fc6ff.jpg

 

W tym tygodniu nic więcej nie kupuję :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, llkuba napisał:

:thumbup:  to nie są tanie rzeczy. Jedyne co kupię to pendrive minimum 32 GB.

 

Wiadomo, zawsze to więcej miejsca, nie trzeba kasować gier tylko dokładać nowe :) . Większość obrazów ISO z grami na PSX zajmuje mniej niż 300MB, więc 32 GB tak szybko nie zapełnisz :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fino napisał:

 

Wiadomo, zawsze to więcej miejsca, nie trzeba kasować gier tylko dokładać nowe :) . Większość obrazów ISO z grami na PSX zajmuje mniej niż 300MB, więc 32 GB tak szybko nie zapełnisz :) .

 

Teraz mam dwa pendrive 4GB i 8 GB ;). Fajne to jest, że wystarczy wszystko skopiować z jednego na drugi i śmiga elegancko :D. W comand and conqer nie chce mi przełączać międy aliantami a sowietami a na końcu nazwy jest (Disk 1) i (Disc 2) tak jak w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoBleem jest o tyle fajny, ze nie trzeba ingerowac w bebechy konsoli. No i rozwija go Polak :) Mozna miec oba, tzn. dwa rozne USB i wymieniac w zaleznosci od potrzeb. Jezeli chodzi o roznice w funkcjonalnosci to od wersji 1.0.1 bleemsynca nie ma ich tak wiele bo Bleemsync zaimplementowal skanowanie katalogu na pendrive'ie i nie juz podlaczac konsoli do peceta jak chyba wczesniej bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, fino napisał:

A to ciekawostka :) . O tym nie słyszałem, jutro ogarnę temat. Jak to się sprawuje? :).

Dobrze :). Jest nawet język polski i udało mi się uruchomić gry z NES z Retroarcha który posiada kilkanaście emulatorów (Atari, Commondore Snes ...). Można zrobić tak, że będą widoczne tylko gry z USB. Fajna opcja z okładkami które same pobierają się, mało tego okładki z USB mogą mieć opis Playstation. Jest bardzo dużo opcji których nie przetestowałem z tego co widziałem nawet można zmienić skórki czy muzykę i w jakimś stopniu jakość grafiki i dzwięku. 

 

W Retroarch jest super menu podobne do tego z PSP czy PS3. Z tego co widziałem jest emulator gier z PSP.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, blejzu napisał:

AutoBleem jest o tyle fajny, ze nie trzeba ingerowac w bebechy konsoli.

:thumbup: to jest ogromny plus. Jako ciekawostkę widziałem, że autor filmu kompresował pliki BIN przez co zajmują mniej miejsca na USB. Ja nie kompresowałem plików i śmiga. Nie wiem czy kompresja nie wydłuży czasu ładowania gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...