Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fino napisał:

 

Myślę, że "bleemsync" Ci w tym pomoże :) . Prosta instalacja przez przeglądarkę, pendrive w port 2 i heeja :) .

 

Widziałem Filmik ^_^.  Bleemsync zostaje w konsoli ? bo wydaje mi się, tak. Muszę znaleźć płytki z GT i zrobić obraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

3 minuty temu, llkuba napisał:

Bleemsync zostaje w konsoli ? bo wydaje mi się, tak. Muszę znaleźć płytki z GT i zrobić obraz. 

 

Z tego co pamiętam to procedura instalacji wymagała wgrania na początku jakiegoś softu do konsoli, także coś tam w środku siedzi. Obrazu nie musisz robić, ściągnij jakieś ISO NTSC z neta - jest tego pełno. Jeżeli posiadasz oryginał to taka kopia jest jak najbardziej legalna, jeżeli o to Ci chodzi :) .

 

6 minut temu, llkuba napisał:

 

Jeżeli miałbym wybierać to wybrałbym SNES'a - niewiele droższy, a bardziej kozacki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fino napisał:

Z tego co pamiętam to procedura instalacji wymagała wgrania na początku jakiegoś softu do konsoli, także coś tam w środku siedzi. Obrazu nie musisz robić, ściągnij jakieś ISO NTSC z neta - jest tego pełno. Jeżeli posiadasz oryginał to taka kopia jest jak najbardziej legalna, jeżeli o to Ci chodzi :) .

 

Posiadam płytki ;)

 

3 minuty temu, fino napisał:

Jeżeli miałbym wybierać to wybrałbym SNES'a - niewiele droższy, a bardziej kozacki :).

 

 Z tego co widziałem na filmikach lepszy jest NES ale ma tylko jednego pada w zestawie. Najlepiej jest posiadać obie konsolki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, llkuba napisał:

Z tego co widziałem na filmikach lepszy jest NES ale ma tylko jednego pada w zestawie.

 

Ja jestem zdania, że SNES lepszy... i ładniejszy, ma też dwa pady :) .

 

4 minuty temu, llkuba napisał:

Najlepiej jest posiadać obie konsolki :).

 

No najlepiej, tylko powiedz mi, gdzie to wszystko trzymać? :) . No i nie ukrywajmy - to są ładnie opakowane emulatory, także jakiejś tam wartości "sentymentalnej" czy "nostalgicznej" mają o wiele mniej jeżeli chodzi o kolekcję :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fino napisał:

 

Ja jestem zdania, że SNES lepszy... i ładniejszy, ma też dwa pady :) .

 

Mam takiego pegasusa jak SNES.  

Oba są fajne :D.

 

6 minut temu, fino napisał:

 

No najlepiej, tylko powiedz mi, gdzie to wszystko trzymać? :) . No i nie ukrywajmy - to są ładnie opakowane emulatory, także jakiejś tam wartości "sentymentalnej" czy "nostalgicznej" mają o wiele mniej jeżeli chodzi o kolekcję :) .

 

Jak gdzie trzymać w kartoniku :biglol:. Mnie trochę poniosło z Playstation Classic bo mam inne alternatywy ale lubię konsole Sony i nic na to nie poradzę ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

Mnie trochę poniosło z Playstation Classic bo mam inne alternatywy ale lubię konsole Sony i nic na to nie poradzę ^_^.

 

Jeżeli chodzi o PS Classic to w Twoim przypadku był to bardzo dobry wybór :) . Nie dość, że kupiłeś je po cenie złomu to konsolka naprawdę robi robotę. Ładnie wykonana, dwa pady w zestawie, możliwość odpalenia "bleemsync'a" i wygląda ładnie na półce pod monitorem. Każdy znajomy, który do mnie zachodzi mówi, że jest to świetne odświeżenie klimatu lat 90-tych :) . Wspólnie z wieloma kolegami wychowaliśmy się z PSX'em... Fajny gadżet i ozdoba :) . Nie ukrywajmy - NES i SNES nie gościł tak często w polskich domach jak stary, dobry szarak :) . Mam gdzieś na strychu jeszcze czasopisma takie jak PSX Extreme, PlayStation Plus i inne z lat 90-tych o PSX'ie, do których były dołączone czarne płyty z demami. Jak czasami tam czegoś szukam to siadam na chwilę na zakurzoną, starą sofę, biorę do ręki wypłowiałą, zmarszczoną gazetkę i czytam... ta magia jest nie do opisania... te artykuły o tym, co przyniesie PS2... domysły jak potoczą się losy Lary Croft z Tomb Raider'a, która "niby" zginęła w TR 4... Ech... :) .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, fino napisał:

Jeżeli chodzi o PS Classic to w Twoim przypadku był to bardzo dobry wybór :) . Nie dość, że kupiłeś je po cenie złomu to konsolka naprawdę robi robotę. Ładnie wykonana, dwa pady w zestawie, możliwość odpalenia "bleemsync'a" i wygląda ładnie na półce pod monitorem. Każdy znajomy, który do mnie zachodzi mówi, że jest to świetne odświeżenie klimatu lat 90-tych :) . Wspólnie z wieloma kolegami wychowaliśmy się z PSX'em... Fajny gadżet i ozdoba :) . Nie ukrywajmy - NES i SNES nie gościł tak często w polskich domach jak stary, dobry szarak :) . Mam gdzieś na strychu jeszcze czasopisma takie jak PSX Extreme, PlayStation Plus i inne z lat 90-tych o PSX'ie, do których były dołączone czarne płyty z demami. Jak czasami tam czegoś szukam to siadam na chwilę na zakurzoną, starą sofę, biorę do ręki wypłowiałą, zmarszczoną gazetkę i czytam... ta magia jest nie do opisania... te artykuły o tym, co przyniesie PS2... domysły jak potoczą się losy Lary Croft z Tomb Raider'a, która "niby" zginęła w TR 4... Ech... :)

 

Sony Classic świetnie wygląda :). NES i SNES (w Polsce była podróbka czyli Pegasus) też fajnie wyglądają ale jak ma się wystawione konsole Sony to nie pasują. Oglądałem i czytałem różne opinie na temat Classica i uważam że to świetna platforma. Mam dużo mocniejsze Playstation TV ale nie wygląda tak dobrze jak jej nowszy brat. Niestety za dzieciaka nie miałem PSXa. Posiadłen wtedy PC ale i tak chodziłem do kumpala na TOCA 2, Kula World itd. Znajomy też zbierał gazetki z wersjami demo to były świetne czasy. Chodziliśmy wtedy na drugą stronę ulicy do Pana który wymieniał nam gry. Pamiętam, jak miał w salonie konsole i tam graliśmy w Gran Turismo od tamtego czasu to moja ulubiona gra wyścigowa :). Pamiętam, że ceny gier na PS One były kosmiczne. Z takich gier w które jeszcze graliśmy to Resident Evil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesciarze, mieliscie konsole - ja od zawsze zatwiardzialy pececiarz :) Ja w tamtych czasach czytalem Reseta, Gamblera, Secret Service i, oczywiscie, Top Secret :p Ale jak otworzylem PS Classic to przezylem szok bo wyglada jak zabawka. No i te pady... ehh... Ale nic to, jutro wgrywam bleemsynca i znikam przy gran Turismo :) BTW, ciekawe kiedy jakis mod nas stad wygoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blejzu napisał:

Szczesciarze, mieliscie konsole - ja od zawsze zatwiardzialy pececiarz :) Ja w tamtych czasach czytalem Reseta, Gamblera, Secret Service i, oczywiscie, Top Secret :p Ale jak otworzylem PS Classic to przezylem szok bo wyglada jak zabawka. No i te pady... ehh... Ale nic to, jutro wgrywam bleemsynca i znikam przy gran Turismo :) BTW, ciekawe kiedy jakis mod nas stad wygoni...

Poprosimy moją ulubioną @Aga żeby przeniosła do PS4 albo stworzymy nowy wątek "Pogaduchy o konsolach". Zbierałem kiedyś czasopismo Enter i zostały mi po nim płyty. Teraz kupuje Cd Action :biglol:.

 

Wasze Zdrowie !!!

1560287643212213037698.thumb.jpg.d81c2717510f22f66b8be0682093b13c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blejzu napisał:

Ja przez chwile kupowalem Pixela (mam nawet koszulke "Wskrzesilem Secret Service") ale czasy papierowych gazet komputerowych minely niestety... :)

 

Niestety nie ma już płyt CD. Zbierałem jeszcze czasopismo o grach hmm nie pamiętam tytułu ale płyty gdzieś zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, llkuba napisał:

NES i SNES (w Polsce była podróbka czyli Pegasus)

 

Pegasus był tylko klonem NES'a :) .

 

23 godziny temu, llkuba napisał:

Pamiętam, że ceny gier na PS One były kosmiczne.

 

PS One powstał dopiero w 2000 roku :) . Najpierw był PSX i gry rzeczywiście były drogie, pamiętam, że w 1997 roku Tomb Raider II kosztował 270 zł, a nowy pad bez analogów w okolicach 200 zł. Jak na tamte czasy, gdzie średnia pensja była o wiele niższa od teraźniejszej to jakaś masakra :) .

 

23 godziny temu, blejzu napisał:

Szczesciarze, mieliscie konsole - ja od zawsze zatwiardzialy pececiarz :) 

 

Szczęściarz, kiedy miałem konsolę mogłem tylko pomarzyć o PC :D .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fino napisał:

PS One powstał dopiero w 2000 roku :) . Najpierw był PSX i gry rzeczywiście były drogie, pamiętam, że w 1997 roku Tomb Raider II kosztował 270 zł, a nowy pad bez analogów w okolicach 200 zł. Jak na tamte czasy, gdzie średnia pensja była o wiele niższa od teraźniejszej to jakaś masakra :) .

 

Zamówiłem drugiego classica :biglol:. Walczę z BleamSync ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, blejzu napisał:

Podpialem i zmodzilem ale najpierw chce skończyć god of war więc GT poczeka.  Wstepnie dziala ;)

Muszę dodać jeszcze okładkę. God of War to ogromny przeskok graficzny. Nie myślałem, że PSC ma procesor Cortex A35.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, llkuba napisał:

Zamówiłem drugiego classica :biglol:. Walczę z BleamSync ;) 

 

Hehe, a po co? Na półkę w folii? :D . Jak tam z BleemSync? Ogarnąłeś?

 

9 godzin temu, blejzu napisał:

GOW na ps4 ;)

 

No raczej nie na PS Classic :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fino napisał:

Hehe, a po co? Na półkę w folii? :D . Jak tam z BleemSync? Ogarnąłeś?

 

A jak nie inaczej ;). Opłacało się kupić nawet do padów.

 

BleemSync rewelacja:

 

IMG_20190613_220808.thumb.jpg.5120dd70bb8fc9fd684524f9563f4ec2.jpg

 

Musiałem odinstalować go jak wczoraj walczyłem bo zapomniałem skopiować pliki backup ... .i miałem problem z pendrivem bo zrobiła się parycja 39 MB z 15 GB :biglol:. Sobie poradziłem jako ciekawostka tego pendriva nie chce czytać kingston data travel 2.0 16 GB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała konsolka to można ją śmiało gdzieś na wierzchu położyć :) . Też miałem problem z jednym z pendrive'ów, nie pamiętam modelu :) . Właśnie zamówiłem sobie koszulkę:

 

koszulka.thumb.png.47f2abb2ed0acd250887f100524d7c63.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fino napisał:

Mała konsolka to można ją śmiało gdzieś na wierzchu położyć :) . Też miałem problem z jednym z pendrive'ów, nie pamiętam modelu :)

 

Krótkie są kabelki od padów. Zastanawiam się nad bezprzewodowymi ;)

 

36 minut temu, fino napisał:

Właśnie zamówiłem sobie koszulkę

Koszulka rewelacja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...