Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Na przyszłość niech sobie człowiek zostawi dobre rady wobec mojej osoby dla siebie, bo nie wiadomo co sobie znowu ubzdura.

 

Wystarczy tych porannych śmichów. Czas do roboty.

Nie ubzdurałem sobie, to na prawdę pomaga ;) .

Oczywiście ze tak ale mój sposób jest bardziej na miejscu, dużo przyjemniejszy i tez pomaga.

 

I powtórzę, rady sobie zostaw dla siebie. Nie kieruj ich do mnie, kapisz? Czy jak zwykle nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle? :P Wydaje mi się jednak, że regulamin forum pozwala na cytowanie innych forumowiczów :) A w tym wątku to już w ogóle... :D

Oczywiście... :) więc cytuj mnie do woli bo wiem, że moje wypowiedzi są fascynujące.. B) ale odpowiedzi nie kieruj może pod moim adresem hmm? ^_^ masz tylu ciekawszych 'słuchaczy' ;) na dodatek bardziej zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeżeli chodzi o regulamin to wszystkie sprawy nieporozumienia załatwia sie na pewu a ze nie na forum publicznym wiec zaniechaj po prostu odzywek do mnie i po sprawie :D wszyscy beda zadowoleni :yahoo:

 

Na śniadanie pączki z wczoraj

smacznego :) ale kawusia to moze dzisiejsza do tego? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle? :P Wydaje mi się jednak, że regulamin forum pozwala na cytowanie innych forumowiczów :) A w tym wątku to już w ogóle... :D

Oczywiście... :) więc cytuj mnie do woli bo wiem, że moje wypowiedzi są fascynujące.. B) ale odpowiedzi nie kieruj może pod moim adresem hmm? ^_^ masz tylu ciekawszych 'słuchaczy' ;) na dodatek bardziej zainteresowanych :)

 

Następnym razem cytując Twoją fascynującą wypowiedź odpowiem w formie bezosobowej -_- .

Nie psujmy tego wątku jakąś bezsensowną dyskusją o herbacie z cytryną, która się okazała gorsza od grzańca... :P .

 

A i jeżeli chodzi o regulamin to wszystkie sprawy nieporozumienia załatwia sie na pewu a ze nie na forum publicznym wiec zaniechaj po prostu odzywek do mnie i po sprawie :D wszyscy beda zadowoleni :yahoo:

Pozwól, że nie będziesz za mnie decydować jeszcze o tym do kogo i kiedy piszę. To jest wolny wątek, a teraz czas na herbatę, bo już zdążyła wystygnąć... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeżeli chodzi o regulamin to wszystkie sprawy nieporozumienia załatwia sie na pewu a ze nie na forum publicznym wiec zaniechaj po prostu odzywek do mnie i po sprawie :D wszyscy beda zadowoleni :yahoo:

 

Na śniadanie pączki z wczoraj

smacznego :) ale kawusia to moze dzisiejsza do tego? ;)

W rzeczy samej.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Aga ;)

 

Na śniadanie pączki z wczoraj

Wymienisz się za 5 faworków ? :D

faworki czyli chrust, znacie tą nazwę? Mogę się wymienić. Z róża czy marmolada?

Si, to już chyba nazwa z dawien dawna ;) Z marmoladą poproszę. Wolisz bardziej czy mniej wysmażone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że same słodkości od rana, ja też faworkiem kawkę zagryzłem, a teraz pora iść walczyć z nadmiarem śniegu na podwórku. Muszę chyba jakiś pług do forka zmajstrować :D

po co od razu plug :D troche bokiem polatasz i samo sie odsniezy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...