Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

A dzięki za miłe spotkanie, pogadaliśmy i pewnie nie raz jeszcze się spotkamy i wypijemy

Pewnie że tak. Jest to nawet wskazane! :!:

 

Wyobraź sobie stary jak u CIebie niedawno był problem z odpaleniem auta, tak dzisiaj u mnie jest tak samo. Nie wiem, moze to jakiś wirus przenoszony z subaryny na subaryne. :lol: 8)

 

Dzwoni brat złapał kapcia. Potrzebuje podnośnika bo zapomniał. Wszystko ok moje auto zapaliło. Jade 1,5 km na CPN do brata on tam stoi. Dałem mu podnośnik, zgasiłem subaryne i poszedłem na chwile na zakupy do CPN. Wracam, brat dziękuje i pozdrawia i jedzie dalej.

 

Wsiadam do imprezy a tu dupa. Kręce, kręce 5 minut nawet nie drgnie, dotankowałem benzyny, dalej nic...

No szku...a. tutaj jest -19. Wieczorem wezme i z bratem odholuje akurat mam tylko 1,5 km

 

Poezja na potęge. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaka Zima!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa. Kręce, kręce 5 minut nawet nie drgnie, dotankowałem benzyny, dalej nic...

No szku...a. tutaj jest -19. Wieczorem wezme i z bratem odholuje akurat mam tylko 1,5 km

 

Poezja na potęge. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaka Zima!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nosz q...rwa, to nie zima, to qpa nie subaru. Jak mogło nie odpalić po przejechaniu 1,5 kilometra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogło nie odpalić po przejechaniu 1,5 kilometra?

 

Może wcześniej nie jeździło? :roll:

 

 

Chociaż... Andremilowi po 3 tygodniach stania na lotnisku WRX odpalił wczoraj bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz q...rwa, to nie zima, to qpa nie subaru. Jak mogło nie odpalić po przejechaniu 1,5 kilometra?
Może wcześniej nie jeździło?

 

zgadza sie! Impreza stała prawie tydzien czasu na tym mrozie i nie była przepalana. Wogole nie jeździłęm, dopiero teraz po brata. No ale przecież przejechałem 1,5 km .... wrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu, no to co się dziwisz?.... trzeba trochę pojeździć w takiej sytuacji

 

No właśnie! Samochód służy do jeżdżenia a nie do stania w garażu (czy tam gdzie)

Aga,maf1evo problem w tym, że mi sie z domu nawet nie chce ruszać w taki mróz. :mrgreen::mrgreen::P 8)

 

 

Czekam cierpliwie na wyjazd do Holland i uciekam stąd do kraju nie kwitnącej wiśni :mrgreen::D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast holować nie lepiej pożyczyć prądu, odpalić i pojeździć, żeby podładować aku? :roll:

 

 

Aga, problem w tym, że mi sie z domu nawet nie chce ruszać w taki mróz. :mrgreen: :mrgreen: :P 8)

 

No to masz teraz więcej problemów :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast holować nie lepiej pożyczyć prądu, odpalić i pojeździć, żeby podładować aku?

Tak wlaśnie zrobiłęm Aga i w końcu odpalił. Przed chwilą wróciłem z bratem, ale powiem Ci że silnik tak nierówno chodził, jakby stężenie było 80% paliwa 15 % wody a 5 % nie wiadomo jeszcze czego :P:D ( pewnie spyrolu :P )

 

Ide grzac sie i nie wychodze z domu przez ten weekend. wrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast holować nie lepiej pożyczyć prądu, odpalić i pojeździć, żeby podładować aku?

Tak wlaśnie zrobiłęm Aga i w końcu odpalił. Przed chwilą wróciłem z bratem, ale powiem Ci że silnik tak nierówno chodził, jakby stężenie było 80% paliwa 15 % wody a 5 % nie wiadomo jeszcze czego :P:D ( pewnie spyrolu :P )

 

Cza było wcześnie dolać dematuru. choćby stetuchnę. Wiem, wiem, każdej kropli szkoda :lol:

 

Ide grzac sie i nie wychodze z domu przez ten weekend. wrrrrr

 

Tylko pożaru nie spowoduj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Co to znaczy "Nazareński"?

 

 

 

Z Nazaretu,w sensie z miasta tego 8)

 

A gówno! Nazar ha brit znaczy strażnicy prawa. W Judei były różne związki religijne (i do jednego z nich, Nazarejczyków (strażników prawa) należał Jezus Chrystus. W czasie, gdy opisywana jest działalność Jezusa, miejscowość Nazaret była nieznana. Była to wioska. licząca nie więcej niż kilka domostw. Jak wiadomo, Jezus Chrystus był z pokolenia królów i nie mógł urodzić się biednie...ale co ja się będę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Co to znaczy "Nazareński"?

 

 

 

Z Nazaretu,w sensie z miasta tego 8)

 

A gówno! Nazar ha brit znaczy strażnicy prawa. W Judei były różne związki religijne (i do jednego z nich, Nazarejczyków (strażników prawa) należał Jezus Chrystus. W czasie, gdy opisywana jest działalność Jezusa, miejscowość Nazaret była nieznana. Była to wioska. licząca nie więcej niż kilka domostw. Jak wiadomo, Jezus Chrystus był z pokolenia królów i nie mógł urodzić się biednie...ale co ja się będę... :wink:

 

 

 

No widzisz,a ja tyle lat byłem w błędzie.A tak a propos to bardziej mi o link chodziło niż o to,skąd był Jezus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlaśnie zrobiłęm Aga i w końcu odpalił.

 

A jak odpalił to wróciłeś te 1,5 km i zgasiłeś? :mrgreen::twisted::P

 

 

Zima jest to musi być zimno... skopałam kilka osiek, bo śnieżek pada :twisted::mrgreen::P

 

Jak ja to kocham... 3 pasy, dwa zajęte przez ślimaki :P jeden pusty... prawy oczywiście :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...