Skocz do zawartości

skrzypiaca deska rozdzielcza


korzonek

Rekomendowane odpowiedzi

jak jade po nie rownej drodze slychac skrzypienie deski z oklic nawiewow na przednia szybe moze to tez wina samego zawieszenia bo u mnie jest ono sztywne nie wiem czy powinno byc az tak sztywne moze poprzedni wlasciciel cos przy tym grzebal bo czuc kazda dziure i late na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jest sztywne ale zarazem komfortowe a jak skrzypi to moze jakis klips nie trzyma.Korzonek sprawdzales czy nie jest po wypadku.Moze byc zle poskladana bo jak air bag wywali to trzeba cala deske wymiwnic i tu moze byc problem ze skrzypieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede w serwisie to zapytam ile biora za rozbiorke deski moze uda im sie to trzeszczenie zlikwidowac a co do zawieszenia to w deszcz pracuje zupelnie inaczej jest kofortowe tak jakby gomy w zawieszeniu by za twarde a pod wplywem wody miekly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jade po nie rownej drodze slychac skrzypienie deski z oklic nawiewow na przednia szybe moze to tez wina samego zawieszenia bo u mnie jest ono sztywne nie wiem czy powinno byc az tak sztywne moze poprzedni wlasciciel cos przy tym grzebal bo czuc kazda dziure i late na drodze

U mnie skrzypi wieko od trumny mojej polonistki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jade po nie rownej drodze slychac skrzypienie deski z oklic nawiewow na przednia szybe

U mnie skrzypi kratka od nawiewu na przednią szybę po stronie kierowcy 8)

 

Te kratki skrzypia standardowo 8) Czasem pomaga rozebranie dolnej czesci deski. Trzeba wtedy jeszcze odkrecic bezpieczniki i jest dostep do rury nawiewu- mozna sprobowac poruszac i poprawic laczenie. Pomaga tez troche ufiksowanie samej kratki od zewnatrz: trzeba cos delikatnie upchnac pod brzegami- przestaje sie ruszac. Musisz tez sprawdzic, czy Ci nie stukaja przypadkiem bezpieczniki po lewej na dole...

 

Ogolnie Subaraki zyja wlasnym zyciem :D Ja w pierwszym aucie z tym walczylem... Rozebralem prawie cala deske :roll: Po wielu miesiacach psychoterapi przeszlo mi...Teraz daje glosniej radio :mrgreen:

 

Stukaja tez mocowania deski do sciany grodziowej (zatrzaski poluzowuja sie). Jesli docisniesz deske w strone szyby i przestanie pukac, to moze byc to. Tyle ze z tym sie chyba nic nie da zrobic.

 

-- 14 lut 2011, o 07:27 --

 

Hmmm... Przegapilem, ze temat dotyczy Tribeki, a nie Imprezy... :oops: Ale moze problemy sa podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelotowy wydech i dobre radio - i nic nie skrzypi..... :)

 

poprostu trzeba trochę poskręcać deskę, może mechanik, który podjął się mozolnego zadania przywrócenia pierwotnej formy przystankowi czyli transformacji kostki metalu w postać auta - miał słabą chwilę... :) albo słaby dzień... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...