Skocz do zawartości

O hamulcach, tarczach różnych firm itp.


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko , bo ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź , czy ktoś ma doświadczenie jakie klocki założyć do normalnej jazdy , ale żeby nie paliły się po kilku mocniejszych hamowaniach , jak mi się zechce pojechać trochę szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Uważam, że przebicia po 100 i więcej procent na towarze to zwyczajne przegięcie (odpuszczę już sobie mocniejsze słowa).

Za czasów PeeReLu był Minister Do Spraw Cen! Naprawdę, to nie jest żart! Marzy Ci się powrót do Przeszłości? Ustaliłbys marżę np. na 10% (no bo więcej to przegięcie, że gorzej nie powiem) i np. samochód wartości 150 000 PLN stałby popsuty rok-dwa, bo nikomu nie opłacałoby się ściągnąć np. z Japonii części wartej np. 10 dolarów. Reasumując: Regulatorom Twojego pokroju mówię STANOWCZO NIEEEEEEEE!!!!!! Jeśli uważasz, że ktoś stosuje za duże marże, to załóż firmę sam i stosuj marże z Twoich snów. Może wykosisz konkurencję! Powodzenia, sorki za odrobine złośliwości i sarkazmu. Ale ja pamiętam czasy, kiedy moje auto (PF126P) stało ponad miesiąc, bo nie miałem łańcuszka rozrządu, w Polmozbycie nie do dostania, w końcu kupiłem pokątnie na giełdzie, przepłacając chyba z 1000% od ceny katalogowej, ustalonej przez Ministra. Nie dziw się zatem mojej irytacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, tak jak pisze Azrael, klocki w zestawie D2 to porażka, u mnie po wymianie na DS2500 jest idealnie. Na ALT'cie się sprawowały bez zastrzeżeń, a jak sie skończą tarcze założymy AP Racing :wink:

 

Co to znaczy idealnie? Dużo szybciej zwalnia? Nie piszczą tak przeraźliwie przy muskaniu pedału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...