Skocz do zawartości

wydech do wrxa


WurX07

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, że remap nie jest zły, oczywiście jak jest przeprowadzony z głową przez ogarniętych ludzi.

W serii może to głupota, ale jak już zaczynamy mówić o wolnych wydechach to remap jest wskazany, ale...

 

W moim aucie jak go kupiłem był wydech 3 cale od turbo ( za duży:-() i nie było nic zmieniane/,mapowane, CEL się nie świecił i samochód jeździł dobrze.

Z czasem wywaliłem precata, zrobiłem remap by Jako i teraz jeździ jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tylko jak to (remap) się ma do silnika 2.5 230KM, czyli jego awaryjności? Bo czytałem różne opienie na forum, jedni twierdzą że zmnijesza jego żywotność, inni odwrotnie...

 

Przy uwolnionym wydechu i wywalonych katach remap raczej wydłuży żywotność niż skróci, dokładniej dopasuje mapy do zrobionych modyfikacji.

Remap nie oznacza od razu zwiększenie doładowania i drastycznie mocy - po szczegóły pytaj uzytkownika Jako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień tylko tylni tłumik jak chcesz akustykę poprawić, do wyboru jest sporo.

Nie kupuj głosnego typu Blitza itd jak za jakiś czas będziesz chciał dalej modyfikować i wylądujesz z za głośnym wydechem.

FAjne dosyć głosne są H&S,Milltek, fajny i cichszy nawet z przelotem jest duży pojemny tłumik Devila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...