Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 20.02.2011 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i po wszystkim :mrgreen: Na początku fajne warunki,ale potem niestety dużo placków asfaltowych. A po kebabie to juz wogle więcej asfaltu było 8)

Zrobiłem ok.100km i chyba większość bokiem 8) Dobrze ustawiona trasa i fajny kawałek do wściekania bez opon,można było całą szerokością latać,ale niestety i tam placki się pojawiły. No i kebab całkiem w porządku na pusty brzuszek :mrgreen:

Dzięki Czwartek za kolejną udaną pojeżdżawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie było pysznie. Z rana biało, potem coraz więcej asfaltu. Od 14 zaczęło się znów robić ślisko. Trasa techniczna wymagała wprawy i płynności. Mi pozostaje dalej ćwiczyć u Czwartka i podciągać kwalifikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
ale za to widziałem jak niebezpiecznie zbliżyłaś się do TOI TOia :P

 

oj tam oj tam :P

 

parkowanie tyłem z półobrotem/3 obrotami opanowałam dzisiaj do perfekcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176552_190327350997984_100000621606126_505369_6411955_o.jpg

Wjazd na lotnisko 20.02.2011 - godz. 6:40 rano

 

Dzieki wielkie za przybycie i wspolna zabawe! Tym razem pogoda wybrala nasza impreze i mielismy w koncu snieg i lod. Ciesze sie ze frekwencja byla adekwatna do warunkow. Szkoda tylko, ze ten kebab zimny przyjechal - widac nie daja rady na raz 33 porcji przygotowac :P

 

Instruktorzy zlozyli raporty... sporo nowych osob bylo. Raczej wszyscy wyjechali nasyceni jazda i zadowoleni. Strat w sprzetach nie bylo... prawie...

 

Cale szczescie, ze mialem okazje troche pocwiczyc na Ulezu i juz na lotnisku sprawdzic jak to jest gdy z powodu lodu oraz dosyc kiepskich opon nie da sie zahamowac ani tez wysprzeglic na nizszym biegu. Wracajac boczna trasa, natrafilismy na bardzo zdradliwy zakret gdzie mialem nadzieje zahamowac - udalo mi sie odbic od kraweznika tylnym kolem i zrobic szalenczy slalom miedzy dwoma rozbitymi autami - nie ma to jak trening na Ulezu 8)

 

 

Pilnujcie watku, zapisujcie sie oraz piszcie sugestie na kolejna impreze, bedzie to prawdopodobnie ostatnia weekendowa impreza na Ulezu:

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy III - 6.03.2011 (niedziela)

 

-- 21 lut 2011, o 08:40 --

 

Bardzo fajna zabawa, jestem bardzo zadowolony. Szkoda, że się te asfalotowe placki porobiły... ale trzeba sobie radzić w każdych warunkach...

Jutro wieczorem trochę zdjęć, więc... stay tuned... ;)

 

Oj mistrzu... ratujesz sytuacje... ja mialem kryzys z fotopstrykami i licze tylko na Was!

 

Czekamy na foty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Jestem nawet na 3 fotkach :mrgreen: Chyba robiłeś troszke później jak już było więcej asfaltu? Ja latałęm w poszukiwaniach białego 8)

Bo zdjęcia robiłem dopiero jak mi się trochę ręce od kręcenia zmęczyły ;)

 

ja się dzisiaj czuję jakby mnie kto wczoraj cały dzień kijem okładał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to było... Do dzisiaj z juniorem dochodzimy do siebie, a w zasadzie "przeżywamy".

Takie waruny to chyba tylko ze dwa razy w roku mogą się trafić, więc rzeczywiście warto wstawać o świcie, jechać te kilometry, żeby upalać znowu kilometry (do obiadu jeszcze patrzyłam na licznik kilometrów, później tylko na wskaźnik od paliwa).

 

Wpisujemy się z Juniorkiem do księgi wielbicieli śniegu i słońca.

 

Organizacyjnie lux, zadziałało wszystko, kebab był pyszny, a Preludia jak zwykle dała radę.

 

Któregoś dnia założę swój profil...

 

pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...