Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy II - 20.02.2011 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No termin się zbliża i dziś nawet lekko bo lekko ,ale sypie :mrgreen: Oby coś się zabieliło,ale jak nie to i tak się polata 8)

Czwartek będzie Twoja cytrynka? Zamawiam rundke na prawym :wink:

No jasne, autko ostatnio upalam po miescie aby na Ulez bylo gotowe :P

 

witam

czy będzie możliwość wjechać na teren lotniska pooglądać, posluchać, i napewno nabrać chęci na następny raz już jako osoba biorąca udział w szkoleniu :?:

Wyslij mi swoje dane na PW to wpisze Ciebie jako goscia :lol:

Tak, czy siak... przyjedziesz zobaczysz... jak Ci sie spodoba trasa to moze sie wpiszesz :mrgreen:

 

 

 

Ja niestety z powodu dzisiejszego zjarania hebli i braku funduszy na naprawę na za tydzień muszę się wypisać z listy :( Ale życzę dużo białego i miłej zabawy :) Może przyjadę popykać zdjęcia bo jeżdżąc to będę raczej przedłużał proste przed zakrętami :mrgreen:

Szkoda.... u nas zazwyczaj wiecej zakretow na prostej wiec ten hamulec starcza na wiecej km :shock:

Wpadaj na nastepny raz -> 6.03.2011

 

 

 

się nie zapisuję, bo nie wiem czy dotrę.

Jak będę to będę.

To inaczej.... Ja Ciebie wpisze a jesli cos bedzie nie teges to napiszesz w watku. Trzymam kciuki aby sie udalo przyjechac.

 

 

A dla wszystkich w klimacie nasza nowa produkcja:

 

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2. Houdini - WRX

3. LORDSEQ - STI

4. Krasik - Alfa

5. Morgiana - GT

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek - jak będzie śnieg to na mnie możesz liczyć

Snieg moze bedzie a moze nie :twisted:

Jak narazie pada zobaczymy czy przypadkiem go nie zwieje....

 

 

czas podciągnąć kwalifikacje. będę.

6. milek1 - STI

Zapowiada sie ostry trening tak ze napewno sie wyjezdzisz i swoje kwalifikacje podniesiesz 8)

 

no właśnie. można wręcz powiedzieć, że panuje cisza. powodem tego jest zapewne brak śniegu.

Wlasnie ta pogoda jest najgorszym czynnikiem.... nigdy nie wiem jak sie przygotowac :lol:

Cisza byla spowodowana tez tym, ze rajdowka, ktora miala na Ulez leciec sie wlasnie naprawia - padla skrzynia.... zamowilem 2 opony letnie to zaczelo sypac sniegiem.... :evil:

Caly misterny plan co i rusz idzie w pi*&^*& :mrgreen:

 

Niby prognozy mówią,że mają być lekkie opady i licze na to! Pewnie nie tylko ja :mrgreen: Szkoda zimówki a wszystkie stare gumy poleciały na śmietnik :wink:

Jestesmy dogadani... narazie zostawiam Ciebie w rezerwowej. Daj znac jak sie wyjasni Twoja sytuacja oponiarska.

 

jestem dobrej myśli, może jeszcze napada 8)

a jesli nie to zakładam letnie smiecie :D

Moze i napada.... tylko jak jest taki mroz i lekki snieg to niestety wiatr go kradnie.

Ja juz sam nie wiem... rajdowka na podnosniku, opony letnie ida a tu powrot zimy... moze i GTek bedzie lepszy :shock:

 

Też na brak śniegu nie mam opon ale... no trudno, trzeba będzie zimówki poświęcić. :/

I zapisuje się na jazdę Citroenkiem, jeśli wolno.

Dostosujemy trase do warunkow.... jesli bedzie czarny asfalt to mniej ostrych slalomow bedzie :idea:

Sex VTS bedzie jeszcze do potwierdzenia jak zjedzie z podnosnika.

 

a w razie co, znaczy jakbym dojechała to mi ktoś kółka przełoży? :P

"Pomozecie? .... Pomozemy" damy rade... postaram sie wiecej zabek i kluczy zabrac.

 

 

Zapraszam wszystkich niezdecydowanych :!:

Prosze o wpisywanie sie na Liste zgloszen do jutra - chcialbym zabrac odpowiednia ilosc Instruktorow dla Was.

 

LISTA UCZESTNIKÓW (wstepna):

1. Krasik - Alfa

2. milek1 - STI

3. LORDSEQ - STI

4. Houdini - WRX

5. Morgiana - GT

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. gelon - S4 biturbo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek ja jestem na 100% bez względu na pogode! Oczywiście wolałbym żeby było biało,ale i tak będe i tak :mrgreen: Fotograf i pomocnik też będą w mojej ekipie :wink:

Git, majonez... :D

 

To juz lista uczestników jest nieaktualna ?

2. LORDSEQ - STI - zapłacone przelewem, kropka koniec

Wszystko aktualne, poniewaz jestes 100% uczestnikiem to wyladowales na tej zacnej liscie.

Lista zgloszen to osoby nie potwierdzone/nie zaplacone/nie zdecydowane/inne :mrgreen:

 

Aktualizacja:

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

1. Krasik - Alfa

2. milek1 - STI

3. LORDSEQ - STI

4. Houdini - WRX

5. Morgiana - GT

6. gelon - S4 biturbo

7.

8.

9.

10.

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. Dagmara - CC

2. Ewa - Honda

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lista uczestników jest nieaktualna ?

2. LORDSEQ - STI - zapłacone przelewem, kropka koniec

Wszystko aktualne, poniewaz jestes 100% uczestnikiem to wyladowales na tej zacnej liscie.

Lista zgloszen to osoby nie potwierdzone/nie zaplacone/nie zdecydowane/inne :mrgreen:

 

To w porządku, bo juz się martwiłem, że znów mnie ktoś wypisał ? :mrgreen: : :twisted::))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARUNKI POGODOWE NA LOTNISKU:

W tej chwili jest lekki opad miekkiego sniegu. Momentami na lotnisku robi sie 2-3cm warstwa bialego ale z racji na ujemna temperature oraz duzy wiatr snieg taki szybko znika pod naszymi oponami. Nastawcie sie na biala aure a jazda po zmrozonym czarnym.

 

W takich warunkach opona zimowa mniej sie zuzywa ale nadal jesli ktos ma ciezka noge i duzo KM to bedzie ja zjadac :shock:

Miekkie letnie opony tez powinny dac rade jak sie troche rozjezdzi trasa. "Jezdzimy w kazdych warunkach" czy bedzie zimno, mokro czy troche sniegu i tak bedzie "jedwabiscie" slisko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie zimno, mokro czy troche sniegu i tak bedzie "jedwabiscie" slisko. :mrgreen:

i na to wszyscy liczymy

 

No ja stawiam chyba na oske.... Skrzynia w rajdowce zostala naprawiona w mts i auto tak gada, ze musze chyba go poupalac na lotnisku 8)

 

Czekam na zamowione wczesniej opony letnie... na aucie mam kiepska zime, chyba ja dokoncze :roll:

 

 

Zapisujcie sie... ostatni dzwonek :!:

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

1. Krasik - Alfa

2. milek1 - STI

3. LORDSEQ - STI

4. Houdini - WRX

5. Morgiana - GT

6. gelon - S4 biturbo

7.

8.

9.

10.

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. Dagmara - CC

2. Ewa - Honda

3. Maniek - ToiToi 1.5d WRC

4. - rezerwacja Ulez -

5. - rezerwacja Ulez -

6. Witek - Cosworth STI

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...