Skocz do zawartości

Śmierdzący Outback MY10


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

 

Zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie po pokręceniu się po mieście autko wbijam do garażu i śmierdzi mi strasznie gumą mimo, że nie strzelam ze sprzęgła jeżdżę jak emeryt :-) Nie wiem czy tylko ja tak mam czy jest może związane z DPF czy wogole tak ma subaryna i taki jej urok. Smród generalnie dość intensywny gumowy dotykałem tarcze hamulcowe zimne także może podpowiecie co może być przyczyną owego zapaszku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie smierdzi OBK MY2007 2.5i US, z tym ze nie tyle guma co plynem chlodzacym. Sprawdzalem wszedzie nic nie cieknie, w serwisie tez sprawdzali - nic nie stwierdzili, plynu nie ubywa w przyspieszonym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cieknący olej w nowym silniku to raczej mało prawdopodobne ale lepiej niech serwis to sprawdzi.

U mnie śmierdzi gumą tylko w jednej sytuacji: 160km/h + zjazd na tankowanie. Zanim się ostudzi turbina smrodek jest fajny ale to opony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lukciosti.

U mnie jak u adama, zapacha raczej cieplej niz palonej gumy. sprawdzilem wszystkie mancszety o ewentualne wycieki (zdejmowalem do tego oslone itp) i nic nie znalazlem. Zalozylem letnie opony i przestalo :mrgreen::mrgreen::mrgreen: U mnie w dzien jest 17°C a od powrotu z Polski nie zmienialem bo czasem jade w tutejsze gory i lenistwo bylo za silne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...