Jump to content

Śmierdzący Outback MY10


ParaYasio

Recommended Posts

Heja

 

Zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie po pokręceniu się po mieście autko wbijam do garażu i śmierdzi mi strasznie gumą mimo, że nie strzelam ze sprzęgła jeżdżę jak emeryt :-) Nie wiem czy tylko ja tak mam czy jest może związane z DPF czy wogole tak ma subaryna i taki jej urok. Smród generalnie dość intensywny gumowy dotykałem tarcze hamulcowe zimne także może podpowiecie co może być przyczyną owego zapaszku.....

Link to comment
Share on other sites

Podobnie smierdzi OBK MY2007 2.5i US, z tym ze nie tyle guma co plynem chlodzacym. Sprawdzalem wszedzie nic nie cieknie, w serwisie tez sprawdzali - nic nie stwierdzili, plynu nie ubywa w przyspieszonym tempie.

Link to comment
Share on other sites

 

 

cieknący olej w nowym silniku to raczej mało prawdopodobne ale lepiej niech serwis to sprawdzi.

U mnie śmierdzi gumą tylko w jednej sytuacji: 160km/h + zjazd na tankowanie. Zanim się ostudzi turbina smrodek jest fajny ale to opony. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Lukciosti.

U mnie jak u adama, zapacha raczej cieplej niz palonej gumy. sprawdzilem wszystkie mancszety o ewentualne wycieki (zdejmowalem do tego oslone itp) i nic nie znalazlem. Zalozylem letnie opony i przestalo :mrgreen::mrgreen::mrgreen: U mnie w dzien jest 17°C a od powrotu z Polski nie zmienialem bo czasem jade w tutejsze gory i lenistwo bylo za silne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...