Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu WMMC - Giżycko 30.04.11r.


Venom9STI

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprosić wszystkich Subaromaniaków na Otwarcie Sezonu Motoryzacyjnego 2011 Wszystkich Klubów Warmii i Mazur i Nie Tylko

Giżycko 30.04.11r.

Rozpoczęcie Pl.Piłsudskiego godz.9.00 i tu na placu wciągnięcie flag klubowych na maszty,przywitanie gości,zapoznanie z planem imprezy,podziękowania dla sponsorów, pokazy Ratownictwa Medycznego,konkursy dla najmłodszych,wybór najładniejszego seryjnego auta zlotu i tuningowego,konkurs car-audio z pomiarem głośności,konkurs na najładniejszą felgę zlotu.Impreza na placu do godziny 13.00.Czyli zaczynamy od 9.00 zanim wszyscy dojadą będzie 10.00,oficjalne rozpoczęcie 10.00 z wciągnięciem flag klubowych na maszt.

13.30 rozpoczęcie imprezy na nowym placu na Pierkunowie a tam:1/8mili,os sprawnościowy,ósemka dla jednośladów na czas,przeciąganie autka na czas,rzut oponą na odległośc, palenie gumy do snopu iskier, grill, ognisko,wiele innych atrakcji.

Kończymy 18.00 i przenosimy się na ośrodek wczasowy lub rozbijamy namioty i zostajemy tam nad jeziorem,wszystko zależy od was.

 

Jest to sobota początek długiego wekeendu,będą 2 .05.11r.inne imprezy jak szanty i rozpoczęcie sezonu żeglarskiego,czyli w naszym mieście przez ten długi weekend wiele się będzie działo tym bardziej zapraszamy do nas na wspólny majowy wypoczynek.

 

plakat006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tu wszystkie auta są mile widziane, nawet BMW i Calibry. Myślę że ludzie z chęcią będą patrzyli na palenie gumy - przecież nie każdy widzi to na co dzień. Bedzi też OS więc Subaraki powinny się wykazać

 

Tu jest o tym info na naszym forum: http://wmmc.pl/viewtopic.php?f=7&t=511

 

-- N maja 01, 2011 6:55 am --

 

 

 

Dzięki Ci majki33, że przybyłeś, mam nadzieje że się podobało. Twoja impreza robi wrażenie, jak można było zauważyć. Robiła większe, niż 3 pozostałe Mustangi. :o Mam nadzieje także, że wywiad się udał :D

 

Jak coś, to ja spisywałem Cie na wjeździe :wink:

 

Jeszcze raz dziękuje, a tutaj link do fotorelacji - http://wmmc.pl/viewforum.php?f=108 , co jakiś czas aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...