Skocz do zawartości

Ankieta - Co sądzimy o oFf topicach?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zaparłam się w sobie i postanowiłam nie odwiedzać forum przez kilka dni pozostając w oczekiwaniu na rozwiązanie konfliktu. ale nie wytrzymałam dziś....i jestem.

a tu co?dyskusje dalej w toku.

zainteresowanych informuję że na nadmiar wolnego czasu nie posiadam, chętmnie przyjme jeśli ktoś chce oddać w dobre ręce...a na razie kombinuję jak zrobić z 24, 36 godzin.

Pisanie tu było dla mnie formą relaksu, zamiast papierosa czy plotek o idiotyzmach. Piszę dość szybko, głupia chyba też nie jestem więc za myślami nadąrzam i praca moja nie ucierpiała od kiedy moje wypowiedzi zaczęły ukazywać się na F SIP.

Wszelkie podziały są chyba trochę niepotrzebne...widać po tytułach które topicki są motoryzacyjne a które na luzie. Takie podziały w gronie sympatyków jednego??sorry ale mnie się to troszkę kłóci. Fakt że są osoby o nieco swobodniejszym słowie i wolą pisać o makaronach, laskach,świnkach itp. zamiast wyższości sprzęgła wiskozowego nad simemblokiem.Ale to chyba dobrze że nie jesteśmy jednakowi. ja drugiej Japonii tu nie chcę, wole słowiańską swobodę.

Syfu też raczej bym się nie obawiała bo nie jest to forum z kociaczkiem czy randką w tytule więc mało trafia tu osób przypadkowych. nawet jeśli to zrezygnują czytając nasze rozpustne dywagacje nie wiedząc o czym mowa. Kończę swój wywód bo znów zostanę posądzona o nadmiar czasu wolnego.

Wolności słowa upragniona!!

 

Członek z ramienia off...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Członek z ramienia
off...

 

BAAAAAAAAARDZO CIEKAWE !!!!!! PROSZĘ O JAKĄŚ FOTKĘ !!!!!!!!

 

 

Fliper, jakop nieposeł nie potrafię jeszcze głosować na trzy ręcę, nawet gdybym posiadał, jako trzecią rękę, to o czym wspomniała Moniqa.

Uznałem że temat jest żartobliwy i chciałem się utrzymać w konwencji...sorry.

 

Siwy wakacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLIPER!!!ZABLOKOWAŁEŚ MNIE I NIE MOGE GŁOSOWAC :?: :!: :evil:

 

 

P.Waldku oj ciekawe... nie ma to

jak bycie członkiem z ramienia a szczególnie wysuwać się na czoło!!

 

Jakoś sobie nie wyobrażam moszny na oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper, jako administrator, moderator, pomysłodawca i załozyciel ........nie nadajesz się na podziemnego członka.

 

Siwy

 

No a jak sie dobrze zakamufluje? Co co co ? Przyjmijcie mnie, no no no :wink: Ja tez chce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby cię głowa na drugi dzień nie bolała od tego kamuflażu...i ostrzegam, to kawał ciężkiej roboty, mnie dziś boli 8)

 

Prześlij na PW wniosek, zdjęcia (wakacyjne wskazane) a rozpatrzymy to na najbliższym walnym zebraniu...

 

tu sowa..tu sowa...wrona, zgłoś się... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby cię głowa na drugi dzień nie bolała od tego kamuflażu...i ostrzegam, to kawał ciężkiej roboty, mnie dziś boli 8)

 

Prześlij na PW wniosek, zdjęcia (wakacyjne wskazane) a rozpatrzymy to na najbliższym walnym zebraniu...

 

tu sowa..tu sowa...wrona, zgłoś się... 8)

 

Hmm....da sie zrobic.... wszystko juz przygotowane, musze tylko o jedna sprawe spytac. Co to sa wakacje?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjecie to z ktorych "wakacji" ma byc?

wakacje (łc. vacatio ‘uwolnienie, oswobodzenie’)

1. okres wolny od nauki, ferie, wypoczynek letni lub zimowy.

czy moze

 

2. daw. w. sądowe – okres nieczynności sądu między poszczególnymi jego sesjami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...