Skocz do zawartości

prośba do forumowiczów


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Was proszę,

jestem tu nowym forumowiczem, ostatnio opisywałem moje problemy z dowiedzeniem się na temat wyposażenia foresia 2,5 xt (pytania do dyrekcji). Tym samym dziękuję za rady od aflinta, owoc 666, przemeq, WRC Fan i krzysiom. Dzięki Wam wiem już trochę więcej, ale niestety mam nowe pytanie, które zapewne padało już na forum milion razy: gdzie mam serwisować mojego foresia gdy już go kupię???. Mam nadzieję że dołączę do grona użytkowników Subaru jeszcze w tym roku, ale bardzo proszę Was o pomoc, abym nie robił głupich błedów i serwisował nowe auto tam, gdzie Wy wszyscy wiecie, że się nie zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dołączę do grona użytkowników Subaru jeszcze w tym roku, ale bardzo proszę Was o pomoc, abym nie robił głupich błedów i serwisował nowe auto tam, gdzie Wy wszyscy wiecie, że się nie zagląda...

 

Jeżeli Kraków - ostatnio parę osób było u Bełtowskiego - i byli dość zadowoleni. Ja też się tam wybiorę na przegląd.

 

Tym samym dziękuję za rady od aflinta, owoc666, przemeq, WRC Fan i krzysiom

 

Zawsze do usług... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wam, mieszkam w centrum naszego kraju (okolice Łodzi), ale moja praca polega głównie na przemieszczaniu się po nim, więc nie ma dla mnie znaczenia gdze będzie serwis, byle by był dobry.. Jak pisałem w pytaniach do dyrekcji, byłem w Łodzi, Wa-wie, Poznaniu i Krakowie. Proszę o naprawdę godny zaufania salon-serwis, nieważne gdzie on jest położony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was proszę,

jestem tu nowym forumowiczem, ostatnio opisywałem moje problemy z dowiedzeniem się na temat wyposażenia foresia 2,5 xt (pytania do dyrekcji). Tym samym dziękuję za rady od aflinta, owoc 666, przemeq, WRC Fan i krzysiom. Dzięki Wam wiem już trochę więcej

 

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, to wejdź na www.subaru.pl - pojawiły się tam właśnie oficjalne dane dotyczące nowego forestera i jego wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+o mikolowie slyszy sie duzo dobrego (ja kupowalem u nich tylko male pierdoly

ale byli bardzo uczynni i nawet na poczte chcialo im sie isc, zebym mial taniej)

 

-krakow, dworska - bylem kilka razy, ale zawsze mam malo ciekawe odczucia.

szczegolnie malo sympatyczny i pomocny jest kierownik. nawet uzyskanie od nich

informacji jest trudne a czasem i drogie (... podziekowalem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...