Skocz do zawartości

Alarm do Legacy jak podłączyć?


krychoj

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zalożyć alarm z pilotami.

 

Po co Ci alarm?

Chyba, że dla wygody otwierania centralnego zamka z pilota, bo napisałeś, że masz zepsuty.

Jeśli chcesz mieć ochronę przed kradzieżą to lepiej pomyśleć nad innym zabezpieczeniem.

Ja miałem dokładany alarm w swoim OBK i musiałem go wywalić bo mi raz na jakiś czas podczas jazdy odłączał zapłon i silnik gasł, a ja, jak burak czerwony stałem na środku drogi z wyjącą syreną i migającymi awaryjnymi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się chcę dla wygody.Otwieać z pilota.A przy okazji alarm.Mam już doswiadczenia z moim cc700.Ze wszystkich stron jest "poobgryzany"(nawet ktoś mi na dachu tańcował).Więc taki alarm choć trochę odstraszy.

Z tego co się orientuję to każdy alarm ma "przewód awaryjny",który Ty wiesz gdzie jest ukryty.W razie uszkodzenia centralki zwierasz do masy,odłącza centralkę i jedziesz dalej.A immobilajzera nie będe zakładał,bo po co-mam w kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to każdy alarm ma "przewód awaryjny",który Ty wiesz gdzie jest ukryty.

 

U mnie padł jakiś przekaźnik i wciskanie przewodu, czy przycisków nic nie dawało a syrena miała osobne zasilanie i wyła ze 3h zanim padła :roll:

 

A przy okazji alarm.Mam już doswiadczenia z moim cc700.Ze wszystkich stron jest "poobgryzany"(nawet ktoś mi na dachu tańcował).Więc taki alarm choć trochę odstraszy.

 

Idiota skaczący po samochodzie nie przestraszy się nawet stojącego z boku policjanta ;)

 

A immobilajzera nie będe zakładał,bo po co-mam w kluczyku.

 

 

Ja Ci nic nie napisałem o zakładaniu immobilajzera bo teraz nawet w seicento montują w standardzie.

 

 

A tak przy okazji zapytam, będziesz zakładał alarm z jakimś czujnikami wstrząsowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...